Personalia

Angelika Puczyńska nową account director w agencji Madogz

Do zespołu agencji Madogz dołączyła Angelika Puczyńska, która objęła stanowisko account director. Na nowo objętym stanowisku odpowiada za koordynację pracy zespołów obsługi klientów takich jak Otomoto, Kompania Piwowarska i Gaspol.

Wcześniej Angelika Puczyńska zdobywała doświadczenia zawodowe w agencjach 180heartbeats + JvM i Grandes Kochonos. W dotychczasowej karierze odpowiadała za obsługę i realizację kampanii dla klientów takich jak Opel, Marimer, Allegro, Urząd Miasta St. Warszawy, Ben & Jerry’s, Amundsen Vodka, Captain Jack, Seventh Generation oraz Kenwood. Zrealizowała m.in. głośną kampanię CSR-ową Ben & Jerry’s „Niezniszczalna tęcza”, szeroko nagradzaną na polskich i międzynarodowych festiwalach.

Agencja full service Madogz specjalizuje się w działaniach z obszarów digital, produkcji wideo i public relations. Zrealizowała projekty dla marek takich jak Czwórka Polskie Radio, Fixly.pl, Otomoto i 321sprzedane.pl (Grupa OLX), Gaspol, Going (Grupa Empik), Kompania Piwowarska, OleOle.pl, Papaya.Rocks i Uber Eats.

  • 1
Angelika Puczyńska – account director w Madogz

Nowa account director w MadogzReklama