Personalia

Andrzej Skibniewski new business & marketing directorem w MediaCom Warszawa

Andrzej Skibniewski objął stanowisko new business & marketing directora domu mediowego MediaCom Warszawa. W firmie pracuje od siedemnastu lat.

W ramach struktur działu strategicznego Andrzej Skibniewski zajmie się pozyskiwaniem kluczowych klientów i rozwojem produktu. Obszarami jego działań będą również strategia oraz marketing i PR.

Będzie podlegał bezpośrednio Joannie Okle, head of strategy w MediaCom Warszawa. W ramach działań nowobiznesowych będzie współpracował z Danielem Marciniakiem, który zajmuje stanowisko business development directora.

W MediaCom Warszawa pracuje od 2001 r. Zaczynał w dziale planningu obsługującym Procter & Gamble w Polsce i krajach bałtyckich. Przez ostatni rok jako video director zarządzał zespołem ds. optymalizacji i zakupu mediów wideo (telewizja i online wideo), obsługującym kluczowych klientów firmy (poza Procter & Gamble i Teva).

W latach 2014–2016 jako investment director zarządzał zespołem zajmującym się optymalizacją i zakupem mediów w ramach obsługi jednej z grup klientów.

Stanowisko CEO w MediaCom Warszawa obejmie od 1 września Jakub Kossut, obecny COO firmy. Jest on związany z MediaCom od piętnastu lat. Zastąpi Agnieszkę Kosik, która kierowała firmą od 2008 r. i wcześniej od 2003 do 2006 r.


 

Reklama