Personalia

Alicja Wysocka-Świtała dołącza do jury Sabre Awards 2021

Jurorką Sabre Awards 2021 została Alicja Wysocka-Świtała, partnerka zarządzająca agencji Clue PR. Będzie oceniać projekty z regionu EMEA.

Sabre Awards to międzynarodowy program nagród PR. W jego ramach wyróżniane są wybitne osiągnięcia w budowaniu brandingu i reputacji w Ameryce Północnej, Łacińskiej, Europie, Azji Południowej i Afryce. Nagrody przyznawane są przez PRovoke Media – serwis premium dostarczający newsy i treści z obszaru PR, trendów i tematyki medialnej.

Alicja Wysocka-Świtała ma już doświadczenie jako wieloletnia jurorka Złotych Spinaczy i Stevie Awards. Kampanie prowadzone przez nią wielokrotnie zdobywały też nagrody międzynarodowe – Magellan, Stevie Excellence i Sabre. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w komunikacji korporacyjnej i produktowej, zasiada w radzie ZFPR i prowadzi zajęcia w Collegium Civitas. Wraz z Karolem Świtałą, partnerem zarządzającym, prowadzą agencję Clue PR, specjalizującą się w technologiach i e-commerce oraz pozostającą w czołówce najszybciej rosnących polskich agencji.

  • 1
Alicja Wysocka-Świtała

Alicja Wysocka-Świtała


 

Reklama