Personalia

Alicja Stefaniak i Łukasz Walczak dołączają do zarządu GetHero

Do zarządu wrocławskiej agencji GetHero dołączyli: dotychczasowa dyrektor operacyjna – Alicja Stefaniak oraz dyrektor handlowy – Łukasz Walczak. Wspólnie będą odpowiadać za prowadzenie bieżącej działalności firmy i strategiczny rozwój jej kompetencji oraz rozbudowę sieci talentów.

Alicja Stefaniak ma ponad 12-letnie doświadczenie w branży marketingu i reklamy. Wcześniej pracowała m.in. w agencjach MediaCom oraz Havas Media. Tworzyła strategie mediowe i kampanie internetowe m.in. dla marek Sony, Intel, Danone, Universal oraz EA Games. Stanowisko dyrektor operacyjnej w GetHero objęła w 2017 r. po bezpośrednim transferze z grupy L’Oreal Polska.

Łukasz Walczak ma ponad 12-letnie doświadczenie w sektorze sprzedaży i new businessu. Przed dołączeniem do GetHero był dyrektorem handlowym warszawskiego Radia Kolor. Kierował działaniami m.in. dla Samsunga, Danone’a, Philipsa, Ikei czy Hasbro. Zajmował się również współpracą z domami mediowymi i agencjami. W GetHero pracuje od 2017 r. – również jako dyrektor handlowy i lider teamu sales.

Do tej pory w zarządzie agencji zasiadali jej założyciele: Tobiasz Wybraniec i Paweł Kowalczyk. Powiększenie zarządu jest efektem zmian w strukturze organizacyjnej agencji. Wcześniej awans otrzymało również kilku managerów. Powstał także nowy dział poświęcony mikroinfluencerom.

Oficjalne dołączenie Alicji i Łukasza do zarządu GetHero było kwestią czasu. Na przestrzeni dwóch ostatnich lat zakres ich obowiązków stopniowo się zwiększał, aż do momentu, w którym w zasadzie samodzielnie odpowiadają za zarządzanie agencją. To doświadczeni i kompetentni managerowie. Mają istotny udział w budowaniu stabilności i mocnej pozycji GetHero w branży marketingowej. Cieszę się, że dołączają do zarządu – mówi Tobiasz Wybraniec, CEO agencji.

 

  • 1
Alicja Stefaniak i Łukasz Walczak w zarządzie GetHero

Alicja Stefaniak i Łukasz Walczak w zarządzie GetHeroReklama