Personalia

Aleksandra Przeździecka członkinią zarządu Rady Reklamy

Członkinią zarządu Rady Reklamy została Aleksandra Przeździecka. Ma prawie 20-letnie doświadczenie w branży mediowej po stronie nadawcy i domów mediowych.

Odpowiada za strategię i rozwój w ramach TVN Media. Specjalizuje się w obszarze nowoczesnych produktów wykorzystujących treść, synergię treści linearnych, OTT, social, oraz content commerce. Zarządza transformacją procesów w ramach obszaru komercjalizacji treści opartych na danych, nowoczesnych technologiach i rozwiązaniach efektywnościowych dla klienta/konsumenta/użytkownika.

Działa aktywnie w ramach Discovery Women’s Network. Współorganizuje TedxWarsawWomen w ramach ekosystemu Player.pl. Wprowadza też program rozwojowy dla managerów, promując wewnętrzny rozwój kariery różnorodnych talentów. Laureatka nagród za efektywność Effie Awards. Poprzednio zarządzała Media Direction OMD.

Dołączenie do grona zarządu Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy osoby o tak bogatym życiorysie zawodowym i ogromnym doświadczeniu, jaką jest Aleksandra Przeździecka, to dla nas – pozostałych członków tego zacnego grona – fantastyczna informacja. Jestem przekonany, że Aleksandra wniesie mnóstwo świeżych, kreatywnych pomysłów i nowego spojrzenia w nasze działania. Ustępującemu Marcinowi Idzikowi w imieniu swoim i wszystkich koleżanek i kolegów z zarządu składam ogromne podziękowania za dotychczasowe zaangażowanie i wsparcie, którego nie zapomnimy – mówi Robert Wielgo, prezes zarządu Rady Reklamy.

  • 1
Aleksandra Przeździecka

Aleksandra Przeździecka


 

Reklama