Aleksandra Magiera – marketing manager Tantis.pl - Marketing przy Kawie

Personalia

Aleksandra Magiera obejmuje dział marketingu w Tantis.pl

Tantis.pl, jedna z największych księgarń internetowych w Polsce zmienia strukturę organizacyjną. Początkiem maja w firmie wydzielony został sześcioosobowy dział marketingu. Na jego czele stanęła Aleksandra Magiera, która wcześniej pełniła funkcję key account managera.

Aleksandra Magiera dołączyła do zespołu Tantis.pl końcem 2023 r. Z branżą digital marketingu jest związana od czternastu lat. Doświadczenie zdobywała m.in. w spółce Agora, gdzie odpowiadała za marketing wewnętrznych serwisów transakcyjnych oraz projektów specjalnych. Pełniła funkcję kierownika marketingu sklepu internetowego Publio.pl a w 2020 r. objęła stanowisko digital managera w Wydawnictwie Agora. Bezpośrednio przed dołączeniem do zespołu Tantis.pl zarządzała zespołem marketingowym w TaniaKsiazka.pl.

Nowo utworzony dział będzie odpowiedzialny za całość procesów marketingowych.

Przede wszystkim skupimy się na tym, by:

  • jeszcze lepiej wykorzystać potencjał owned media,
  • strategicznie podejść do marketing automation,
  • usprawnić pozostałe procesy marketingowe.

Jako jeden z największych e-commerce’ów w branży księgarskiej jesteśmy liczącym się partnerem dla wydawców oraz producentów i dystrybutorów gier i zabawek. Nowe placementy reklamowe, nad którymi obecnie pracujemy sprawią, że nasza oferta marketingowa będzie dla nich jeszcze bardziej atrakcyjna. Dzięki nim będziemy mogli jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych partnerów – mówi nowa marketing manager.

Tantis.pl działa na rynku e-commerce od 2007 r. Pod tą nazwą od 2019 r., wcześniej jako Dobre-ksiazki.pl.

  • 1
Aleksandra Magiera

Aleksandra Magiera – markating manager w Tantis.plReklama