Agnieszka Pałasz client service directorem w Fabryce Marketingu

Personalia

Agnieszka Pałasz client service directorem, Patryk Goławski media directorem w Fabryce Marketingu

W strukturach agencji Fabryka Marketingu Agnieszka Pałasz awansowała na dyrektorkę działu client service, a Patryk Goławski na dyrektora działu mediów.

Agnieszka Pałasz ma ponad 7-letnie doświadczenie w obszarze marketingu. Z Fabryką Marketingu związana jest od początku 2023 r. Wcześniej przez 4 lata zarządzała działem marketingu sieci szkół języka angielskiego dla dzieci i młodzieży Early Stage. Była również odpowiedzialna za komunikację wewnętrzną marki Stokrotka. W Fabryce Marketingu zarządza działem client service. Zespół realizuje projekty dla marek takich jak Orange, Autopay, Wedel, Tele Pizza czy Bialcon.

Lubi łączyć marketingowe kropki z biznesowym patrzeniem na prowadzone projekty. Pasjonatka reklam, ciekawych kreacji i dobrego designu.

Patryk Goławski związany jest z Fabryką Marketingu od pięciu lat. Na co dzień odpowiada za nadzór i tworzenie kampanii w panelach reklamowych takich jak Google Ads, Meta Ads, LinkedIn Ads czy TikTok Ads. Prowadził kampanie, szkolenia oraz audyty dla klientów takich jak Autopay, Orange, T-Mobile, Atal, Bashesh, Jean Louis David, PKP czy EPEE. Od 2021 r. kierował zespołem zajmującym się kampaniami performance’owymi.

Jest również sędzią koszykówki: do tej pory rozgrywek okręgowych, a od przyszłego sezonu – szczebla centralnego.

Z początkiem maja Fabryka Marketingu zakończyła współpracę z dwójką poprzednich dyrektorów client service oraz mediów, Arturem Szymulą oraz Luizą Kot.

  • 1
Agnieszka Pałasz, Patryk Goławski

Agnieszka Pałasz – client service director; Patryk Goławski – media director w agencji Fabryka MarketinguReklama