AdvertisementAdvertisement

Personalia

Agnieszka Isa dyrektor generalną Avon Cosmetics Polska

Dyrektor generalną Avon Cosmetics Polska została Agnieszka Isa. Będzie odpowiedzialna za rozwój marki i nowych kanałów sprzedaży oraz wprowadzanie strategii marketingu na polskim rynku.

Agnieszka Isa zastąpi na stanowisku dyrektor generalnej Avon Cosmetics Polska Annę Jakubowski. Ma ponad 23-letnie doświadczenie zawodowe. Z marką Avon związana jest od dziewiętnastu lat. Karierę rozpoczęła w polskim oddziale firmy. Pracowała na różnych stanowiskach w marketingu, zdobywając doświadczenie zarówno w zakresie rozwoju sprzedaży, jak i budowania wartości marki. Od 2009 r. podróżowała po całym świecie, budując kompetencje na poziomie międzynarodowym.

Zajmowała kilka kluczowych stanowisk kierowniczych, w tym dyrektora marketingu w Johannesburgu w RPA, dyrektora wykonawczego ds. marketingu na rynki Europy Zachodniej (z siedzibą w Madrycie) oraz dyrektora wykonawczego ds. marketingu w Stambule na Turcję, Afrykę Północną i Bliski Wschód. Ostatnio pracowała w regionie Azji i Pacyfiku, gdzie zasiadała w zarządach Avonu w Szanghaju w Chinach oraz w Manili na Filipinach. Była odpowiedzialna za zwiększanie udziałów w rynku, budowanie od podstaw nowych zespołów i procesów w klastrze, kierowanie działami marketingu i cyfryzacji, a także modernizację portfolio produktów i propozycji wartości dla klientów.

 

  • 1
Agnieszka Isa

Agnieszka Isa


 

Reklama