Personalia

Agnieszka Grzymkowska WPP Danteam regional lead w agencji VMLY&R

Po ponad półtorarocznej przerwie do agencji VMLY&R wróciła Agnieszka Grzymkowska. Objęła nowo utworzone stanowisko WPP Danteam regional lead.

WPP Danteam regional lead to stanowisko utworzone w nowej strukturze poświęconej markom z portfolio Danone EDP (Essential Dairy and Plant-Based Products) w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii.

Agnieszka Grzymkowska będzie koordynowała i nadzorowała współpracę pomiędzy zespołem klienta a zasobami WPP, m.in. z VMLY&R, MediaCom i Geometry w całym regionie.

Jest menedżerką z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarach marketingu i komunikacji marki. Zarządzała projektami komunikacji marketingowej z wykorzystaniem technologii cyfrowych oraz pracą zespołów client service.

Przez 9 lat jako client engagement director kierowała w VML działem współpracy z klientem, zarządzała zespołem accountów i pracami dla klientów agencji. Wcześniej była związana z takimi firmami, jak McCann i Ogilvy.

Pracowała dla największych międzynarodowych i polskich marek, w tym Danone’a, Coca-Coli, Ferrero, Dove, Benckisera, Unilevera, PZU, PLL LOT, mBanku, Ikei.

Z wykształcenia psycholożka i filmoznawczyni.

  • 1
Agnieszka Grzymkowska

Agnieszka GrzymkowskaReklama