Specjalista Public Relations

Applover

Wrocław lub zdalnie

Dodano: 22.09.2022

5000 – 8000 PLN brutto (umowa o pracę)
Pełny etat

Applover to software house z miasta stu mostów. Pracujemy dla najbardziej dynamicznych i rozpoznawalnych start-upów w Polsce i za granicą.

Interesujesz się marketingiem w branży IT?
Masz doświadczenie w koordynowaniu projektów PR?

Mamy pracę dla Ciebie!

Czego możesz się spodziewać?

Będziesz siódmym członkiem zespołu marketingowego w Applover. ‍♀️ ‍♂️
Dbamy o różne aspekty wizerunku naszej firmy. Jeśli do nas dołączysz, będziesz aktywnie wspierać rozwój naszej organizacji (a jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej i Wschodniej, według rankingu Deloitte)!

Twoje obowiązki:

  • przygotowywanie tekstów dla mediów, komunikatów prasowych, komentarzy eksperckich;
  • budowanie nowych relacji z mediami i utrzymywanie istniejących;
  • współorganizowanie konferencji prasowych, wydarzeń wewnętrznych i zewnętrznych (zdalnych, hybrydowych lub we Wrocławiu), we współpracy z całym zespołem marketingu;
  • prowadzenie działań personal branding dla naszych liderów i ekspertów;
  • przygotowanie i rozpowszechnianie publikacji dotyczących aktywności i produktów Applover;
  • przygotowywanie prezentacji na wydarzenia zewnętrzne;
  • przeprowadzanie bieżących analiz rynku, śledzenie trendów komunikacyjnych;
  • przygotowywanie raportów w oparciu o dane;
  • wsparcie działań z obszaru content marketingu;
  • dbanie o wizerunek i reputację firmy, a także tworzenie okazji do promowania marki;
  • praca we Wrocławiu lub zdalnie (wymagany jest przyjazd do Wrocławia w przypadku wydarzeń organizowanych przez Applover).

Szukamy osoby, która:

  • posiada ponad 2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • posiada szerokie doświadczenie w marketingu i PR,
  • ma rzeczywiste doświadczenie w przygotowywaniu i edytowaniu różnego rodzaju tekstów,
  • może wykazać doświadczenie w kontaktach z mediami,
  • potrafi zarządzać komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną,
  • posiada szeroką wiedzę na temat narzędzi analitycznych i wspierających tworzenie contentu;
  • potrafi korzystać z Google Analytics i Google Search Console,
  • zna narzędzia do monitorowania mediów,
  • posiada co najmniej podstawową znajomość SEO,
  • jest gotowa, by pracować w dynamicznym środowisku i pod presją czasu,
  • posiada silne poczucie odpowiedzialności za swoje zadania,
  • potrafi pracować niezależnie,
  • posiada wysokie kompetencje organizacyjne,
  • jest zorientowana na cel,
  • jest otwarta na pomysły innych i wykazuje własną inicjatywę,
  • posługuje się językiem angielskim (minimum B2),
  • mówi w pełni płynnie po polsku.

Mile widziane:

  • znajomość branży IT,
  • już istniejące relacje z mediami.

Oferujemy:

wygodne biuro
kartę Multisport
prywatną opiekę medyczną
indywidualny budżet rozwojowy (konferencje, szkolenia, warsztaty, lekcje angielskiego)
‍♀️ ‍♂️budżet integracyjny
towarzystwo psa Taco – naszej Happiness Developerki
⏰elastyczne godziny pracy

Proces rekrutacyjny:

  1. Przegląd CV – Otrzymaliśmy Twoją aplikację. Przyjrzymy się Twojemu doświadczeniu i kwalifikacjom, żeby ocenić, czy pasują do roli Specjalisty Public Relations w Applover.
  2. Zadanie rekrutacyjne – Jeśli Twoja aplikacja spełnia nasze wymagania, prześlemy Ci zadanie, które umożliwi Ci zaprezentowanie swoich kompetencji w obszarze Public Relations.
  3. Rozmowa – Jeśli z sukcesem rozwiążesz zadanie (ocenia to Head of Marketing), zaprosimy Cię na spotkanie.
  4. Decyzja – Witaj na pokładzie!

2 oferty pracy

Applover
Stanowisko
Miejsce
Data dodania
22.09.2022
Więcej informacji
Columbus
Stanowisko
Performance Specialist
Miejsce
Kraków
9.09.2022

Szukasz pracownika?

Skorzystaj z naszej oferty – dowiedz się więcej

Informacje z rynku pracy również w sekcji Personalia

Personalia