Specjalista ds. promocji

Mando

Kraków

Dodano: 28.11.2018

Mando – nowa marka Wydawnictwa WAM, jednego z największych polskich wydawców, posiadającego własne studio produkcyjne, portal i kanały SM – poszukuje pracowników na stanowisko Specjalista ds. promocji.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie oraz realizacja planów promocyjnych książek (powieści, kryminały, poradniki, lit. religijna, dziecięca)
  • tworzenie notek okładkowych, leadów promocyjnych
  • planowanie i zarządzanie budżetem marketingowym
  • działania Public Relations oraz budowanie długotrwałych relacji z mediami i blogosferą
  • działania e-marketing, social media
  • tworzenie przekazów marketingowych, copywriting
  • aktywny udział w budowaniu i rozwoju oferty wydawniczej
  • nadzór nad przygotowywaniem materiałów promocyjnych
  • ścisła współpraca z działem handlowym oraz redakcją
  • organizacja eventów, spotkań autorskich
  • udział w branżowych wydarzeniach (np. targi książki)

Oczekujemy od Ciebie:

  •  przynajmniej roku doświadczenia w pracy kreatywnej, promocyjnej lub marketingowej
  • znajomości aktualnych trendów w marketingu ukierunkowanych na e-commerce, kanały Social Media oraz Media Relations
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
  • samodzielności, inicjatywy, nietuzinkowych pomysłów
  • pasji czytania, lekkości pióra
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy Ci:

  • pracę w ciągle rozwijającym się wydawnictwie o wiodącej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę
  • pakiet socjalny (dodatkowe ubezpieczenia, Multisport)
  • świetną przygodę z ciekawymi ludźmi na pokładzie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail:

praca@wydawnictwowam.pl

Prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

4 oferty pracy

Mando
Stanowisko
Miejsce
Kraków
Data dodania
28.11.2018
Więcej informacji
Dziadek do Orzechów
Stanowisko
New business manager
Miejsce
Kraków, Warszawa
26.11.2018
AZAGroup
Stanowisko
Specjalista ds. Influencer Marketingu
Miejsce
Warszawa
23.11.2018
Schulz Brand Friendly
Stanowisko
Copywriter
Miejsce
Kraków