Specjalista ds. Influencer Marketingu

AZAGroup

Warszawa

Dodano: 23.11.2018

AZAGroup jest firmą z branży e-commerce prowadzącą sklepy z obuwiem i odzieżą Born2be, Renee oraz Multu w Polsce i zagranicą.

Zadania:

  • Koordynowanie współpracy z influencerami modowymi, lifestyle’owymi, parentingowymi od A do Z:
  • Wyszukiwanie nowych osób do współpracy,
  •  Negocjowanie warunków umowy,
  •  Nawiązywanie współpracy – koordynacja obiegu dokumentacji firma-influencer (współpraca z Działem Prawnym i HR),
  •  Monitorowanie postępów w realizacji ustaleń dotyczących współpracy,
  •  Realizacja wysyłki boxów,
  •  Współpraca z influencerami przy eventach modowych, promocyjnych,       wizerunkowych i innych,
  •  Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za content w social mediach  marki (w szczególności Instagram)
  •  Śledzenie trendów w komunikacji online/social media,
  •  Raportowanie wyników pracy.

Jesteś dla nas idealnym Kandydatem, jeśli:

  • Posiadasz zawodowe doświadczenie we współpracy z influencerami,
  • Łatwo nawiązujesz nowe znajomości, jesteś komunikatywny/a,
  • Jesteś doskonałym organizatorem i potrafisz koordynować wiele działań równolegle,
  • Poszukiwanie i skuteczne docieranie do informacji to Twój „konik”,
  • Wykazujesz się inicjatywą w działaniu,
  • Interesujesz się branżą modową.

Z naszej strony zapewnimy Ci:

  • Dynamiczne środowisko pracy – u nas zawsze dużo się dzieje,
  • Kreatywny i doświadczony zespół, od którego będziesz miał/a okazję uczyć się branży fashion/ecommerce,
  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia,
  • Uczestnictwo w eventach firmowych (integracyjnych, promocyjnych, CSR-owych),
  • Benefity: dofinansowanie do opieki medycznej LuxMed, karty MultiSport, atrakcyjne zniżki na nasze produkty.

Zapraszam do aplikowania na adres: rekrutacja@azagroup.eu, w temacie wiadomości podając „Influencer Marketing”.

Wysyłając zgłoszenie zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@azagroup.eu lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem rekrutacja@azagroup.eu.

4 oferty pracy

Mando
Stanowisko
Specjalista ds. promocji
Miejsce
Kraków
Data dodania
28.11.2018
Więcej informacji
Dziadek do Orzechów
Stanowisko
New business manager
Miejsce
Kraków, Warszawa
26.11.2018
AZAGroup
Stanowisko
Miejsce
Warszawa
23.11.2018
Schulz Brand Friendly
Stanowisko
Copywriter
Miejsce
Kraków