Social Media Manager

180heartbeats + Jung v Matt

Warszawa

Dodano: 6.11.2018

Agencja kreatywna 180heartbeats + Jung v Matt poszukuje kandydatów do pracy stałej na stanowisku Social Media Managera. Jeśli kanały komunikacji social nie mają dla Ciebie tajemnic, a poza moderacją i postowaniem wiesz jak dobrać kanały do potrzeb marki, jakie formaty najlepiej się sprawdzą w danej kampanii i jak przygotować strategię obecności marki w social media – to stanowisko dla Ciebie.

Będziesz na co dzień zarządzać obecnością klientów w kanałach social, tworzyć plany krótko- i długoterminowe, ucząc się jednocześnie pracy nad całościowymi strategiami komunikacji marki. Do Twoich zadań będzie należało min. tworzenie i wdrażanie strategii obecności klientów w sieciach społecznościowych, szukanie wspólnie z kreacją idei komunikacyjnych przekładalnych na media cyfrowe, wymyślanie wyjątkowych aktywacji i kreatywnych form dotarcia do użytkowników w mediach społecznościowych – wszystko we współpracy z większym zespołem (obsługa klienta, kreacja, performance, technologia).

Możesz liczyć na:

 •  pracę w najlepszej niezależnej agencji w Europie (wg jury Golden Drum 2018) wyróżniającej się wiarą w odważne i kreatywne pomysły, docenianej na największych festiwalach reklamy na świecie i w Polsce, m.in. Cannes Lions, Clio Awards, Golden Drum, Epica, Effie,
 •     zastrzyk energii i wiedzy od najlepszych specjalistów w branży,
 •     pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, kartę multisport,
 •     stabilne warunki zatrudnienia,
 •     wysoką kulturę pracy z niepowtarzalną atmosferą w kamienicy w centrum Warszawy,
 •     miejsce przyjazne zwierzakom,
 •     pierwsze piątki, 180śniadania i nie tylko 😉

My liczymy na:

 •     minimum 2-3 lata doświadczenia w zakresie planowania i obsługi obecności marki w social mediach,
 •     praktyczną wiedzę w obszarze mediów społecznościowych i UGC,
 •     chęci rozwijania wiedzy marketingowej i umiejętności strategicznych,
 •     otwarty i twórczy umysłu,
 •     lekkie pióro i umiejętność jasnego formułowania myśli,
 •     biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

 

CV wyślij na adres: praca@180hb.com z tytułem maila: Social Media Manager

 

Administratorem danych osobowych jest firma 180heartbeats + JvM sp. z o.o. sp. k. z siedzibą przy ulicy Szpitalnej 8A w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) i b) Rozporządzenia z dnia 27 Kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związkiem z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej – „Rozporządzenie”) w celu przeprowadzenia rekrutacji a w razie wyrażenia dobrowolnej zgody – także w celu przyszłych rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane przez pracowników Działu HR i Managerów Rekrutujących. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres jednego roku a przetwarzane dane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje – przez okres pięciu lat – chyba, że zgoda zostanie wcześniej cofnięta. W każdym z wypadków, zgoda może cofnięta poprzez wysłanie informacji o jej cofnięciu na adres: praca@180hb.com.
Przesłanie dokumentów aplikacyjnych z danymi osobowymi oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby danego procesu rekrutacji. Jeśli Kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, koniecznym jest wskazanie tej zgody w dokumentach aplikacyjnych. Brak zgody na przetwarzanie danych w przyszłych rekrutacjach, oznacza wyrażenie zgody jedynie na przetwarzanie danych osobowych w ramach danej rekrutacji.
Kandydatowi przysługuje prawo do żądania od administratora danych osobowych dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych. Kandydatowi przysługuje również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

5 ofert pracy

ContentHouse
Stanowisko
PPC Specialist / SEM Specialist / Oferta MpK
Miejsce
Kraków
Data dodania
13.11.2018 
Więcej informacji
ContentHouse
Stanowisko
Dziennikarz-freelancer
Miejsce
Cała Polska (praca zdalna)
Data dodania
13.11.2018 
Więcej informacji
Sotrender
Stanowisko
Junior Social Media Researcher
Miejsce
Warszawa
Data dodania
9.11.2018 
Więcej informacji
180heartbeats + Jung v Matt
Stanowisko
Social Media Manager
Miejsce
Warszawa
Data dodania
6.11.2018 
Więcej informacji

Szukasz pracownika?

Skorzystaj z naszej oferty – dowiedz się więcej

4P Research Mix
Stanowisko
Starszy Kierownik Projektu/ Badacz ilościowy
Miejsce
Warszawa
Data dodania
22.10.2018 
Więcej informacji

Informacje z rynku pracy również w sekcji Personalia

Personalia