Senior Researcher / Researcher

IRCenter

Warszawa

Dodano: 7.03.2019

IRCenter to agencja badawczo-analityczna specjalizująca się w prowadzeniu projektów łączących tradycyjne techniki badawcze z danymi pochodzącymi z mediów cyfrowych i najnowszych technologii marketingowych. Firma oferuje wsparcie rozwiązań Big Data oraz CRM i jest jednym z najdłużej funkcjonujących na polskim rynku dostawców dedykowanych narzędzi do monitoringu mediów społecznościowych i analizy Facebooka. IRCenter funkcjonuje od 2010 roku, prowadzi projekty w większości krajów Europy, a wśród ponad 100 klientów znajdują się największe międzynarodowe korporacje.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie ofert badawczych
  • Przygotowywanie narzędzi badawczych
  • Skryptowanie ankiet
  • Nadzór nad realizacją
  • Analiza danych
  • Tworzenie atrakcyjnych prezentacji w programie PowerPoint
  • Pisanie wniosków i rekomendacji
  • Prezentacja raportów na spotkaniach z klientami
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych i konferencjach

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość Excel na poziomie zaawansowanym (minimum praca na tabelach przestawnych)
  • Znajomość SPSS (w tym ważenie danych i tworzenie segmentacji)
  • PowerPoint na poziomie zaawansowanym
  • Dobra znajomość metodologii badań marketingowych, w tym ilościowych metod i technik badawczych, umiejętność tworzenia kwestionariuszy wywiadów, przygotowywania raportów, umiejętność wyciągania wniosków z wyników badań, czytelnego przedstawiania wyników oraz rekomendacji
  • Języka angielski na poziomie C1
  • Dobra organizacja pracy, elastyczność
  • Dokładność i przywiązywanie wagi do szczegółów
  • Zaangażowanie w realizację wykonywanych zadań, dokładność, wnikliwość i sumienność
  • Pomysłowość, kreatywność, samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Preferowane wykształcenie kierunkowe: socjologia, psychologia, matematyka, metody Ilościowe badań

Dodatkowym atutem będzie:

  • Kreatywność oraz samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań problemów
  • Otwartość i umiejętność dobrej współpracy w zespole
  • Umiejętność tworzenia syntaxów w SPSS
  • Znajomość systemu do skryptowania ankiet Limesurvey
  • Znajomość programów do monitoringu internetu (Sentione, Brand24, SoTrender, CatNapoleon)
  • Znajomość R lub Pythona
  • Zainteresowanie nowymi technologiami, marketingiem, reklamą

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Biuro tuż metrze Pole Mokotowskie
  • Nieformalną, bezstresową atmosferę w pracy
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Elastyczne formy zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza na stronie ircenter.com/rekrutujemy-2/rekrutujemy-researcher/

2 oferty pracy

DBA
Stanowisko
New Business Manager
Miejsce
Warszawa
Data dodania
26.02.2019
Więcej informacji
IRCenter
Stanowisko
Miejsce
Warszawa
7.03.2019

Szukasz pracownika?

Skorzystaj z naszej oferty – dowiedz się więcej

Informacje z rynku pracy również w sekcji Personalia

Personalia