Project Manager

GfK

Warszawa - Powiśle

Dodano: 3.04.2021

Od  ponad  80  lat  GfK  jest  niezawodnym  i zaufanym  partnerem  w zakresie analiz dla największych światowych firm i wiodących marek, które zmieniają życie każdego konsumenta -i będziemy się nadal w tym rozwijać. Łączymy dane, naukę i innowacyjne cyfrowe rozwiązania badawcze,aby zapewnić odpowiedzi na kluczowe pytania biznesowe wokół konsumentów, rynków, marek i mediów.

Z naszą siedzibą główną w Niemczech i obecnością w około 60 krajach na całym świecie korzystasz z naszej globalnej firmy z różnorodną społecznością około 9 000 pracowników.

Wykorzystując siłę naszych zasobów, największą wartością, jaki posiadamy, są nasi ludzie. W ramach GfK możesz wziąć swoją przyszłość we własne ręce. Cenimy talent, umiejętności i odpowiedzialność i wspieramy  Twój  rozwój w naszych międzynarodowych zespołach. Jesteśmy dumni  z  naszego  dziedzictwa i naszej przyszłości: obecnie znajdujemy się na ostatnim etapie rozwoju transformacyjnej podróży od tradycyjnej firmy badającej rynek do zaufanego dostawcy normatywnych danych analitycznych opartych na innowacyjnej technologii.  Jest  to  możliwe  tylko w przypadku niezwykłych ludzi i dlatego właśnie my szukamy WAS, abyście pomogli stworzyć naszą przyszłość.Dla naszych pracowników i klientów dążymy do jednego celu:

Growth fromKnowledge!

Twój przyszły zakres obowiązków:

  • obsługa klientów z różnych branż
  • budowanie relacji z klientami i praca nad ich rozwojem
  • kompleksowe zarządzanie projektem, od ofertowania, przygotowania ankiety, po analizę wyników i ich prezentację przed klientem
  • monitorowanie budżetu projektu i terminowej realizacji

Oferujemy Ci:

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • atrakcyjne warunki karty Multisport
  • dofinansowania z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • możliwość pracy zarówno z domu jak i w biurze –biuro w sercu Powiśla, przy moście Poniatowskim, dojazd metrem lub kolejką
  • w biurze parking dla rowerów
  • dostęp do platformy szkoleń online, w tym języki, programy komputerowe, rozwój osobisty
  • pracę w zespole, gdzie wymiana wiedzy i nauka to codzienny standard

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego
  • •min 5-7 lat doświadczenia w agencji badawczej w prowadzeniu projektów ilościowych z wykorzystaniem różnorodnych metodologii
  • doświadczenia w sprzedaży produktów badawczych, prowadzeniu rozmów z klientami i oferowania adekwatnych do ich potrzeb rozwiązań
  • umiejętności z zakresu prezentacji, wystąpień publicznych oraz komunikacji
  • umiejętności analitycznego myślenia i wnioskowania z danych liczbowych•bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
  • samodzielności, odpowiedzialności, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole

Oferujemy ekscytujące środowisko pracy, które łączy ludzi. Zachęcamy do przedsiębiorczości i ducha innowacyjności. Korzystamy z najnowszych technologii cyfrowych. Poszukujemy osób kreatywnych, które akceptują wyzwania i tworzą rozwiązania. Czy może być lepsze miejsce, aby znaleźć się w centrum cyfrowej rewolucji? Cieszymy się, że możemy Cię poznać.

Jeśli spełniasz kryteria naszych wymagań i chciałbyś współuczestniczyć w rozwoju firmy GfK Polonia, prosimy o przesłanie aplikacji z tytułem PM na adres e-mail: katarzyna.jakaczynska@gfk.com.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez GfK Polonia sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ludna 2 w celu rekrutacji realizowanych przez GfK Polonia teraz i w przyszłości. Podanie danych jest dobrowolne. Rozumiem, że ich brak uniemożliwi wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przetwarzania oraz do ich przenoszenia. Mam też prawo do wniesienia skargi do lokalnego Organu Nadzoru.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz realizacji przysługujących mi praw, prosimy o kontakt z Inspektorem Danych GfK Polonia, dostępnym pod adresem iod.pl@gfk.com

5 ofert pracy

Coffeedesk
Stanowisko
eCommerce Manager B2B
Miejsce
Warszawa/ Szczecin/ Kołobrzeg
Data dodania
8.04.2021
Więcej informacji
GfK
Stanowisko
Miejsce
3.04.2021
IRCenter
Stanowisko
Badacz/Młodszy Badacz
Miejsce
Warszawa
31.03.2021
Brand24
Stanowisko
Senior Account Manager
Miejsce
Wrocław
24.03.2021

Szukasz pracownika?

Skorzystaj z naszej oferty – dowiedz się więcej

Ipsos
Stanowisko
Badacz rynku i opinii publicznej (Market Research Project Manager)
Miejsce
Warszawa
16.03.2021

Informacje z rynku pracy również w sekcji Personalia

Personalia