Project Manager – Kierownik Projektu

Ipsos

Warszawa

Dodano: 22.04.2022

Ipsos to globalna firma zatrudniająca prawie 20 000 pracowników w 87 krajach. Naszą pasją
są ludzie, rynki, marki i społeczeństwa. Dostarczamy informacji i analiz, dzięki którym łatwiej i
szybciej można poruszać się w skomplikowanym świecie i które pomagają klientom w podejmowaniu
dobrych decyzji. W Polsce, w #thebestplacetoworkever pracują najwspanialsi ludzie
#thebestpeopleintheworld, którzy mają genialne pomysły, nie bojący się wyzwań, odważni i znający
swoją wartość.

Dołącz do nas, by dzielić z nami naszą pasję do innowacji!

Za co będziesz odpowiadać?

  • opracowywanie założeń badań, narzędzi, przygotowywanie ofert
  • przygotowywanie narzędzi badawczych,
  • opracowywanie raportów z badań z uwzględnieniem wniosków i rekomendacji,
  • przygotowywanie prezentacji dla klienta.

JEŚLI TY TO:

  • Masz co najmniej 3 lata doświadczenia w badaniach marketingowych i apetyt na więcej
  • Masz doświadczenie lub chęć poznania badań z obszaru Customer Experience, satysfakcji,
    NPS, Mystery Shopping
  • Masz umiejętność przygotowywania estetycznych raportów w Power Point, doświadczenie w
    analizie danych i wyciąganiu z nich wniosków
  • Jesteś graczem zespołowym, a przy tym osobą odpowiedzialną, rzetelną i z inicjatywą
  • Potrafisz dobrze zarządzać swoim czasem, cechuje Cię samodzielność a powierzone
    zadania wykonujesz terminowo.

MAMY DLA CIEBIE:

  • Wiele satysfakcji z pracy nad różnorodnymi problemami badawczymi dla inspirujących
    klientów
  • Taką organizację pracy, jaka odpowiada Ci najbardziej: czasem wcześniej, czasem później,
    zdalnie lub w biurze
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i stałą pensję
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW i kartę SODEXO Lunchpass

NAPISZ DO MNIE: andrzej.anterszlak@ipsos.com

2 oferty pracy

Ipsos
Stanowisko
Miejsce
Warszawa
Data dodania
22.04.2022
Więcej informacji
Sotrender
Stanowisko
Junior Office Manager
Miejsce
Warszawa
16.04.2022

Szukasz pracownika?

Skorzystaj z naszej oferty – dowiedz się więcej

Informacje z rynku pracy również w sekcji Personalia

Personalia