PR Specialist

Planet Partners

Cała Polska

Dodano: 28.10.2020

Rekrutujemy do Planet Partners. Firma stabilnie nam się rozwija, więc szukamy kolejnych talentów do współpracy z naszym niesamowitym zespołem. A co czeka w Planet?

 
1.  Praca z ludźmi, z którymi przejście przez kryzys pandemiczny było i jest łatwiejsze. Wspieramy się nawzajem, bo prawdziwy team-spirit to nie tylko praca nad projektami. To także wsparcie w trudnych czasach, czasami też prywatnie. Nie wyobrażam sobie lepszego zespołu niż ten w Planet. Szczególnie, że mamy dość płaską strukturę, więc nie będziesz miał/a nad sobą kilku Coś-Tam-Directorów czy Zarząd, który patrzy tylko na słupki. U nas traktujemy się po partnersku i dzielimy pracą, gdy potrzebna jest pomoc.

 
2.  Praca z Klientami, którzy zmieniają świat. Jeden z nich zaprojektował niedawno cześć robota, który niedługo leci na Marsa. Inny z kolei z powodzeniem digitalizuje od wielu lat procesy w firmach. Pracujemy dla firmy, która zajmuje się ciekawymi rozwiązaniami dla aut autonomicznych a inna wdraża nietypowe mikrodrinki. Mamy projekty futurystyczne, pracujemy nad trendbookami czy realizujemy audyty komunikacyjne. A nasz najnowszy Klient z powodzeniem wprowadza w Polsce najszybciej ładujące się smartfony!

 
3.  Lokalizacja: Cała Polska!!! Tak, nie mamy stricte jednej siedziby, gdyż przenieśliśmy się z operacyjnością w formułę zespołu rozproszonego. Dzięki temu pracują u nas osoby z Krakowa, Warszawy, Bydgoszczy czy innych miast w Polsce. Dzięki temu, będziesz mógł/mogła nie martwić się o godziny pracy, gdy zamkną żłobek i trzeba będzie pracować z domu. Nie trzeba myśleć o wyprowadzce do dużego miasta, aby pracować dla dobrej firmy PR, która tak jak inne czołowe marki jest w Związku Firm PR czy międzynarodowej sieci PR (w naszym przypadku GlobalCom PR). Czy wrócimy do poprzedniego modelu pracy? Nie wiemy. Dropbox, Quora to marki, które podjęły podobną decyzję, więc myślę, że odpowiedź na to niedługo poznamy. Wiem jednak jedno. Niezależnie od tego jak to się potoczy, my w Planet zawsze będziemy dbać o atmosferę (nie mogę tu zdradzić jak, bo właśnie coś szykujemy i nie chcę zepsuć niespodzianki :))). Popatrz też na to z tej strony – nie będziemy straszyć owocowymi czwartkami 🙂

 
4.  O wynagrodzeniu porozmawiajmy już podczas samej rekrutacji. Bo to zawsze zależy od tego, na ile wyceniasz swoje godziny pracy / swoje doświadczenie i na ile możemy się zgodzić, bazując na tym, co otrzymujemy od naszych Klientów.

 
5.  Forma współpracy: umowa o pracę lub umowa B2B.

 

 

KOGO SZUKAMY:
Specjalisty z min. 2-letnim doświadczeniem. Dobrze, aby miał pojęcie o pracy w firmie PR i komunikacji. Bo to jednak wygląda inaczej niż w pracy po stronie Klienta. U nas często jest zmienna dynamika tematyczna i w jednym kwartale możesz zajmować się tematem aut autonomicznych, a w drugim wskoczyć w nie mniej ciekawy temat sztucznej inteligencji, po drodze biorąc udział w kilku odjechanych burzach mózgów dot. projektów z kompletnie innej bajki.

 
JAK REKRUTUJEMY:
Prosimy o Twoje CV na maila praca@planetpartners.pl z dopiskiem „Dobrnąłem szczęśliwie do końca długiego postu Łukasza” (ok, bez dopisku też przyjmiemy).

4 oferty pracy

Eura7
Stanowisko
Account Manager
Miejsce
Kraków
Data dodania
29.10.2020 
Więcej informacji
Planet Partners
Stanowisko
PR Specialist
Miejsce
Cała Polska
Data dodania
28.10.2020 
Więcej informacji
More Bananas
Stanowisko
Specjalista ds. administracji
Miejsce
Kraków
Data dodania
12.10.2020 
Więcej informacji
More Bananas
Stanowisko
Specjalista SEM/FB ADS
Miejsce
Kraków
Data dodania
1.10.2020 
Więcej informacji

Szukasz pracownika?

Skorzystaj z naszej oferty – dowiedz się więcej

Szukasz pracownika?

Skorzystaj z naszej oferty – dowiedz się więcej

Informacje z rynku pracy również w sekcji Personalia

Personalia