Performance Specialist

Columbus

Kraków

Dodano: 9.09.2022

Cześć, to my, Columbus. Tworzymy historię naszej marki, która wspiera ją na drodze do sukcesu. Nasz zespół marketingu relacji z klientem liczy ponad 200 osób. Już podczas pierwszych dni u nas dowiesz się, że w Columbus nie ma nudy!

Performance Specialist ds ładowania taczek leadami

Szukamy pasjonata (autentycznego) marketingu internetowego, szczególnie w obszarze performance marketingu (Google Ads, Meta Ads). Mowa nasza będzie krótka: potrzebujemy osoby, która przywozić będzie pełne taczki leadów. Jeśli oprócz tego umiesz w SEO, content lub social media, to możesz już jedną nogą czuć się przyjęty do naszego grona.

  • pełny etat
  • specjalista/mid
  • umowa o pracę
  • praca hybrydowa

Twoje obowiązki:

  • Ładowanie do pełna taczek leadami sprzedażowymi.
  • Planowanie, konfiguracja i optymalizacja kampanii reklamowych w ekosystemach Google i Meta (Facebook).
  • Tworzenie treści reklamowych oraz zlecanie grafik.
  • Zarządzanie efektywnością leadów.
  • Współpraca przy tworzeniu stron/landingów i innych narzędzi leadujących.
  • Analiza i raportowanie wyników.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kampanii Google Ads i/lub Facebook Ads. Warunek konieczny!
  • Wybitnej znajomości systemów reklamowych Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads Manager.
  • Super znajomości narzędzi Google – Google Analytics, Google Tag Manager, Google Data Studio.
  • Umiejętność konfiguracji, optymalizacji kampanii i raportowania jej wyników.
  • Analitycznego i nieprzeciętnego umysłu.
  • Doświadczenia i odpowiadania za wydatki budżetowe w kampaniach lead gen.
  • Umiejętności zarządzania i budowania strategii reklamowej dla kilku projektów jednocześnie.
  • Prawdziwie kreatywnego podejścia, chęci do pracy zespołowej, zaangażowania w projekty.

Kilka dodatkowych punktów zgarniesz za:

  • Poczucie humoru.
  • Znajomość i doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych w pozostałych systemach reklamowych: Twitter Ads, TikTok Ads, Pinterest Ads.
  • Znajomość zasad UX, śledzenie trendów performance marketingu w różnych branżach.
  • Znajomość i doświadczenie w organizacji i optymalizacji testów A/B (głównie za pośrednictwem Google Optimize).
  • Doświadczenie w branży ecommerce.

2 oferty pracy

Applover
Stanowisko
Specjalista Public Relations
Miejsce
Wrocław lub zdalnie
Data dodania
22.09.2022
Więcej informacji
Columbus
Stanowisko
Miejsce
Kraków
9.09.2022

Szukasz pracownika?

Skorzystaj z naszej oferty – dowiedz się więcej

Informacje z rynku pracy również w sekcji Personalia

Personalia