New Business Manager

Stowarzyszenie Wiosna

Kraków

Dodano: 18.01.2019

Stowarzyszenie WIOSNA działa od 2003 roku. Jesteśmy jedną z największych organizacji pozarządowych w Polsce, łączącą w sobie unikalne w skali świata modele realizowania pomocy potrzebującym, talenty i profesjonalistów w kluczowych obszarach kompetencyjnych oraz innowacyjne technologie.

Działamy w modelu anglosaskim, gdzie mocna centrala realizuje szereg projektów systemowych – największe z nich to Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości. Nasze biuro zlokalizowane w Krakowie tworzy rozwiązania zarządcze, informatyczne, komunikacyjne, szkoleniowe, logistyczne oraz planistyczne.

Szlachetna Paczka jest jedną z pięciu najbardziej rozpoznawalnych i znaczących marek NGO w Polsce. Od 18 lat realizujemy projekty, zmieniające historie życia ludzi w potrzebie i angażujące w kampanie medialne i wizerunkowe największe firmy i partnerów – jak Coca-Cola, Mondelēz Polska, Allegro, BP, Bank BGŻ BNP Paribas, Microsoft czy Google.

Do naszego działu współpracy z partnerami biznesowymi chcemy zaprosić charyzmatycznego New Business’a który wykorzysta swój talent i doświadczenie do podnoszenia potencjału biznesowego marek Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Szukamy osoby, która wierzy, że biznes to przede wszystkim ludzie i relacje. Kogoś, kto podejmie się nie tylko realizacji celów finansowych, ale przede wszystkim wzmocni zaangażowanie naszych partnerów, co przełoży się na projekty uruchamiające zmiany społeczne zarówno w środowisku lokalnym, jak i na skalę ogólnopolską.

Rosnąca rozpoznawalność, potencjał marki, otwartość biznesu na działania CSR dają nam możliwość nawiązywania nowych wartościowych kontaktów z wiodącymi firmami. Łączymy potrzeby partnerów z naszą misją, tworząc wyjątkowe, unikalne produkty i inicjatywy. Jesteśmy partnerem dodającym wartości. Dosłownie i w przenośni. Nie boimy się ryzykować, myślimy nieszablonowo.

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny za:

 • Nawiązywanie nowych kontaktów wraz analizą potrzeb i identyfikacją możliwych obszarów współpracy z potencjalnymi klientami,
 • Opracowywanie dedykowanych propozycji zaangażowania, prowadzenie spotkań i negocjacji oraz przygotowanie umów,
 • Kreowanie nowych obszarów współpracy z aktualnymi partnerami,
 • Wsparcie w budowaniu i utrzymywaniu długofalowych relacji,
 • Analiza i optymalizacja podejmowanych działań pod realizacji celów finansowych oraz wizerunkowych.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

 • Masz doświadczenie sprzedażowe i negocjacyjne na analogicznym stanowisku,
 • Jesteś ekspertem w pozyskiwaniu wartościowych i znaczących klientów oraz budowaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji,
 • W swoich działaniach jesteś samodzielny/a i zorientowany/a na wynik biznesowy, potrafisz świetnie organizować pracę własną i wyznaczać priorytety,
 • Dobrze orientujesz się w tematyce biznesowej oraz CSR w Polsce i na świecie,
 • Tak jak my pracujesz z pasją, zarażasz innych swoimi pomysłami i nie boisz się robić czegoś po raz pierwszy,
 • Mile widziane: dobra znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy kat. B.

Nasi pracownicy podkreślają na co dzień trzy wartości: fajni ludzie i atmosfera współpracy, poczucie sensu i nieustanny rozwój. Pracujemy zgodnie z profesjonalnymi metodami zarządzania – jak project management w oparciu o PMBOK Guide czy Lean Management w celu optymalizacji procesów.

Pracujemy w strukturze macierzowej – dzięki czemu każdy może być częścią wielu projektów oraz aktywnie wpływać na zmianę swojej ścieżki kariery. Inwestujemy w najnowsze technologie i systemy IT, analizę danych, marketing technologiczny oraz social media. Produkujemy spoty, materiały publikowane w ogólnopolskich mediach, potrafimy przeprowadzić 1000 szkoleń w jeden weekend, zrekrutować w dwa miesiące 14 tys. osób.

W naszych autorskich projektach najważniejszy jest człowiek. Naszym celem jest, aby każdy wygrywał – Wolontariusz, Darczyńca, rodzina w potrzebie. Projekty są systemowe – pomagamy tak, aby ta pomoc odniosła długofalowe skutki. Nasze największe projekty to Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości. Ale nie tylko – to także Sztuka Teraz, Ekstremalna Droga Krzyżowa, Kongres Zacznij Żyć Genialnie, Paczka Seniorów, Inwestor Społeczny czy Ślub Pełen Miłości.

 • Forma umowy dopasowana do potrzeb
 • Elastyczny czas pracy
 • Budżet rozwojowy (szkolenia i konferencje)
 • Prywatna opieka medyczna
 • Dofinansowanie do karty Multisport
 • Biuro w centrum Krakowa
 • Swobodny dress code
 • Możliwość uczestnictwa w eventach – Gala i Kongres

Aplikuj teraz >>

5 ofert pracy

Balcerzak
Stanowisko
Junior Brand Manager
Miejsce
Wróblów koło Sławy
Data dodania
14.01.2019 
Więcej informacji
Stowarzyszenie Wiosna
Stanowisko
New Business Manager
Miejsce
Kraków
Data dodania
18.01.2019 
Więcej informacji
Stowarzyszenie Wiosna
Stanowisko
Business Development Director
Miejsce
Kraków
Data dodania
18.01.2019 
Więcej informacji
Change Serviceplan
Stanowisko
Account Manager (senior)
Miejsce
Warszawa
Data dodania
3.01.2019 
Więcej informacji

Szukasz pracownika?

Skorzystaj z naszej oferty – dowiedz się więcej

Change Serviceplan
Stanowisko
Account Executive (international)
Miejsce
Warszawa
Data dodania
3.01.2019 
Więcej informacji

Informacje z rynku pracy również w sekcji Personalia

Personalia