Marketing Specialist

Good Looking Studio

Warszawa

Dodano: 2.09.2021

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie i prowadzenie komunikacji contentowej towarzyszącej realizowanym projektom (na podstawie analizy otoczenia rynkowego).
  • Copywriting – (pisanie artykułów na potrzeby działań PR, artykuły blogowe, artykuły specjalistyczne z udziłem ekspertów, komunikaty prasowe, briefy, etc.) Praca samodzielna + koordynacja copywritingu zewnętrznego.
  • Media relations i PR – budowanie i utrzymywanie relacji z mediami informacyjnymi i branżowymi (Internet i prasa)
  • Odpowiedzialność za opracowywanie wizualnych materiałów contentowych (foto i wideo, grafika, proste animacje). Współpraca z wewnętrznym działem kreacji i podwykonawcami.
  • Tworzenie kampanii oraz obsługa platform SM (FB, IG, YT, LinkedIn)
  • Tworzenie raportów (monitorowanie i prezentacja przebiegu kampanii oraz raportów podsumowujących)
  • Dbałość o świeżość pomysłów oraz wysoką jakość materiałów wizualnych i tekstów

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze marketingu, w tym min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Sprawnie piszesz i wiesz, po co generuje się content – posiadasz tzw. lekkie pióro
  • Umiesz dobrać język i formę komunikacji do określonych grup odbiorców
  • Umiesz robić prezentacje (Power point, Keynote)
  • Masz zmysł estetyczny i stawiasz na jakość
  • Cechuje Cię samodzielność, samodyscyplina i zaangażowanie
  • Wyróżnia Cię komunikatywność, umiejętności negocjacyjne, umiejętność stawiania granic
  • Umiesz tworzyć rekomendacje i uzasadniać swój punkt widzenia
  • Masz orientację na egzekucję zadań, osiąganie celów, umiesz pracować pod presją
  • Potrafisz samodzielnie określać priorytety zadań i dążyć do osiągnięcia celów
  • Kultura dawania i otrzymywania szczerego feedbacku nie będzie dla Ciebie problemem
  • Doświadczenie w prowadzeniu profili w SM
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii w SM oraz umiejętność monitorowania wyników
  • Doświadczenie w zarządzaniu kampaniami reklamowymi – Facebook, Instagram, Linkedin

MILE WIDZIANE:

  • Wykształcenie wyższe – marketing, zarządzanie, dziennikarstwo lub kierunki pokrewne
  • Udokumentowane osiągnięcia na polu marketingu, PR, content, digital

MY OFERUJEMY:

  • Współpracę na podstawie umowy B2B
  • Pracę stacjonarną w klimatycznym biurze przy metrze Pole Mokotowskie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji będącej liderem w branży murali
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Nieformalną atmosferę pracy
  • Tworzenie i uczestniczenie w kreatywnych projektach
  • Przestrzeń na samodzielne realizowanie celów
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Możliwość namalowania muralu – dla chętnych 🙂

Prześlij swoje CV na adres cv@goodlooking.pl z oczekiwaniami finansowymi netto na fakturze (pamiętaj, żeby wpisać nazwę stanowiska w tytule maila). Dodatkowym atutem będzie portfolio zawierające przykłady zrealizowanych projektów, które pozwoli nam dowiedzieć się więcej o jakości Twojej pracy – zdecyduj co chcesz nam pokazać 🙂

Jak wygląda u nas proces rekrutacyjny na to stanowisko?

1. Na podstawie zgłoszeń wybierzemy kandydatów, z którymi chcielibyśmy porozmawiać

2. Spotkania odbędą się na żywo, w naszej siedzibie

3. Kandydatów, którzy przejdą pomyślnie pierwszy etap, poprosimy o opracowanie case study

4. Po opracowaniu case study, zaprosimy Cię na drugą rozmowę, na której porozmawiamy o szczegółach ewentualnej współpracy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

4 oferty pracy

Publicon
Stanowisko
PR Assistant
Miejsce
Wrocław
Data dodania
7.09.2021
Więcej informacji
Stanowisko
Miejsce
Warszawa
2.09.2021
Brand24
Stanowisko
New Business Manager
Miejsce
Wrocław
2.09.2021
GfK
Stanowisko
Market Research Manager
Miejsce
Warszawa
1.09.2021