(Digital) Strategy Planner (Abanana)

Eura7

Kraków, Czyżyny

Dodano: 6.06.2022

Tryb pracy: Hybrydowa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę / B2B

Rodzaj pracy: Pełny etat

Doświadczenie: Tak

Twój zakres obowiązków:

  • zgrabny briefing i debriefing z klientami
  • analiza danych jakościowych i ilościowych, nawet jeśli bywają nudnawe
  • dobór narzędzi marketingowych (i szeroka ich znajomość rzecz jasna)
  • konstruktywny research z pogłębionymi wnioskami
  • tworzenie strategii marek szytych na miarę potrzeb
  • tworzenie strategii komunikacji marek (też szytych)
  • wstępny dobór mediów lub przynajmniej ich pięknie intuicyjna rekomendacja
  • konsultacje z klientami oraz kreatywnymi agencji
  • uśmiechnięte prezentacje przed klientami
  • prowadzenie warsztatów strategicznych z klientami (persony, ścieżki zakupowe, autostrady rekomendacji)
  • pomysł, chęć lub przynajmniej gotowość do prowadzenia kalorycznych szkoleń wewnętrznych

Nasze wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia pracy w dziale marketingu, nad brandem lub w agencji albo gdziekolwiek Cię poniosło 🙂
  • łatwość w prezentowaniu strategii przed klientami, mocno konsultacyjne podejście w pracy z zespołem
  • umiejętność koordynacji kilku tematów równolegle
  • ciekawość świata, ręka na pulsie trendów (z nich też możesz szkolić!)

To oferujemy:

  • 40 godzin fajnej pracy tygodniowo
  • biuro na os. 2 Pułku Lotniczego 47A (dwa dni pracy z domu po okresie próbnym)
  • wynagrodzenie rozbite na podstawę i prowizję: 6.000 – 8.000 zł netto B2B (ale rozmawiajmy)
  • pakiet medyczny PZU (po okresie próbnym)
  • szkolenia wewnętrzne (produktowe, obieg dokumentów, sprzedażowe, projekty marketingowe)
  • szkolenia zewnętrzne w ramach platformy StrefaKursow.pl
  • konsola PlayStation z FIFĄ (“For the Good of the Game” czy “For the Game. For the World”?)
  • dołączenie do Zespołu Przetargowego z prowizyjnym Programem Partnerskim
  • cykliczne imprezy i spotkania firmowe

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Opis stanowiska:

Dołącz do nas! Jesteśmy polską grupą spółek, od ponad 22 lat silnie zaznaczamy swoją obecność na rynku. Obsługujemy firmy w zakresie ich obecności i komunikacji w przestrzeni digital oraz dostarczamy narzędzia generujące sprzedaż, takie jak loterie promocyjne, konkursy, czy programy lojalnościowe.

Zajmujemy się doradztwem, reklamą, marketingiem i wsparciem sprzedaży.

Aktualnie rozwijamy sprzedaż produktów reklamowych wpływających bezpośrednio na wzrost sprzedaży. Planujemy nawiązać współpracę z największymi firmami w Polsce, znanymi markami i najciekawszymi graczami. Zapraszamy do współpracy osoby, które chciałyby nadal rozwijać skrzydła w branży e-marketingowej i wspólnie z nami produkować efektywne narzędzia sprzedaży i marketingu. Reszta nie jest milczeniem, ale przedmiotem rozmowy.

Formularz rekrutacyjny

W CV prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Jedna oferta pracy

Eura7
Stanowisko
Miejsce
Data dodania
6.06.2022
Więcej informacji

Szukasz pracownika?

Skorzystaj z naszej oferty – dowiedz się więcej

Informacje z rynku pracy również w sekcji Personalia

Personalia