Digital Account Manager

Ogilvy

Warszawa

Dodano: 8.05.2019

Ogilvy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie reklamy. Z 125 biurami na całym świecie jest jedną z najczęściej nagradzanych sieciowych agencji reklamowych. W jej portfolio są kampanie zrealizowane dla największych światowych marek (Coca-Cola, Unilever, IBM, IKEA, American Express), które dzięki talentom multidyscyplinarnych zespołów i innowacyjnym rozwiązaniom stały się wyznacznikami nowoczesnej komunikacji.

Polskie biuro Ogilvy w 2018 zostało uhonorowane tytułem Agencji Reklamowej Roku.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Digital Account Manager

Wymagania:

  • minimum 4-5 lat doświadczenia w dziale Client Service agencji reklamowej przy realizacji projektów digitalowych
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  •   samodzielność w planowaniu harmonogramów i budżetów oraz nadzorze nad nimi
  • umiejętność oceny kreacji pod kątem założeń briefu
  • ogólna znajomość specyfikacji technicznej dotyczącej produkcji digitalowej
  • rzetelność, skrupulatność, terminowość
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • pełnienie roli głównego kontaktu dla obsługiwanych klientów
  • samodzielne prowadzenie kampanii (głównie digitalowych)
  • przygotowywanie harmonogramów oraz kosztorysów
  • współpraca z kreacją i strategią oraz project managerami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • pracę przy realizacji ciekawych kampanii dla międzynarodowych marek
  •  możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • opiekę medyczną o podwyższonym standardzie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem poniższego linku:

Jedna oferta pracy

Ogilvy
Stanowisko
Miejsce
Warszawa
Data dodania
8.05.2019
Więcej informacji

Szukasz pracownika?

Skorzystaj z naszej oferty – dowiedz się więcej

Informacje z rynku pracy również w sekcji Personalia

Personalia