Badacz Ilościowy

Zymetria

Warszawa

Dodano: 8.02.2019

Wymagane wykształcenie:  Wykształcenie kierunkowe: Metody Ilościowe, socjologia, psychologia, matematyka.

Wymagane umiejętności:

  • dobra znajomość ilościowych metod i technik badawczych,
  • umiejętność tworzenia kwestionariuszy wywiadów,
  • umiejętność przetwarzania i analizy danych (w tym znajomość SPSS oraz umiejętność tworzenia syntaxów),
  • umiejętność wyciągania wniosków z wyników badań, czytelnego przedstawiania
  •  wyników oraz rekomendacji,
  •  wysokie zdolności analityczne,
  •  dobra organizacja pracy, elastyczność,
  •  kreatywność oraz samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań problemów,
  •  zaangażowanie i własna inicjatywa,
  •  otwartość i umiejętność dobrej współpracy w zespole,
  •  dokładność, wnikliwość i sumienność,
  •  bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość zaawansowanych metod i technik badawczych (np. segmentacja, conjoint)
  •   bardzo dobra znajomość statystyki i metod analizy danych
  •  doświadczenie w pracy również na stanowisku Analityka Danych
  •  doświadczenie w realizacji niestandardowych projektów
  •  zainteresowanie nowymi technologiami
  •  znajomość języków programowania, VBA, R, programów do tworzenia dashboardów (Tableau, PowerBI, etc)
  • głębsze zainteresowanie tematyką z zakresu marketingu i reklamy
  • orientacja w najnowszych trendach związanych z badaniami internetowymi

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie samodzielnie prowadziła projekty badawcze od etapu projektowania badania aż po prezentację dla klienta. W szczególności będzie odpowiedzialna za przygotowywanie narzędzi badawczych, realizację projektu, analizę danych i przygotowanie raportu końcowego.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym zdobycia unikalnych i zróżnicowanych umiejętności.
  • Wyzwania w pracy nad ciekawymi i nieszablonowymi projektami.
  • Kontakt z najbardziej nowoczesnymi narzędziami badawczymi .
  • Elastyczne podejście i dobrą atmosferę pracy w niedużym, miłym, kreatywnym zespole.

Forma zatrudnienia:  współpraca b2b (własna działalność gospodarcza).
Wymiar zatrudnienia:  pełen etat

Opis sposobu kontaktu w sprawie pracy:

Kilkuetapowa rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą otrzymania do rozwiązania zadania praktycznego. Satysfakcjonujące wykonane zadania warunkuje zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zaproszona zostanie na rozmowę, gdzie omawiane będą szczegóły współpracy.

Jak złożyć dokumenty:

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz dołączyć do naszej firmy, prześlij CV oraz list motywacyjny na adres badania@zymetria.pl, wpisując w tytule wiadomości „Rekrutacja – badacz”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

2 oferty pracy

Zymetria
Stanowisko
Miejsce
Warszawa
Data dodania
8.02.2019
Więcej informacji
Zymetria
Stanowisko
Junior Research Executive
Miejsce
Warszawa
8.02.2019

Szukasz pracownika?

Skorzystaj z naszej oferty – dowiedz się więcej

Informacje z rynku pracy również w sekcji Personalia

Personalia