Account Manager

Eura7

Kraków

Dodano: 29.10.2020

W Eura7 wdrażamy wysokiej jakości strony internetowe, projektowane zgodnie z wytycznymi Google. Naszą misją jest oszczędzanie ludziom czasu poprzez minimalizowanie czasu ładowania strony www, stawianie na usability i szybkość znajdowania informacji na stronie oraz terminowość wdrożenia. Obecnie szukamy Account Managera.

Twój zakres obowiązków:

  • Budowa relacji z klientami Eura7
  • Analiza statystyk i audyty stron www
  • Przygotowywanie koncepcji i ofert na realizację stron www
  • Przygotowywanie ofert na promocję stron www (SEO, SEM)
  • Przeprowadzanie procesu zamykania sprzedaży i negocjacje umów
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Współpraca z kierownikami projektów
  • Wyjazdy służbowe
  • Raportowanie działań

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
  • Znajomość narzędzi Google Page Speed Insights, Google Analytics, Google Ads
  • J. angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Odpowiedzialność i terminowość
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • Aktywne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w pracy z klientami anglojęzycznymi
  • Doświadczenie w realizacji kampanii online ukierunkowanych na leady/sprzedaż

To oferujemy:

  • Pracę na pełny etat (5 dni w tygodniu po 8 godzin)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności pracownika
  • Pracę w stabilnej firmie z 20-letnim doświadczeniem
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju z perspektywą awansu
  • Miłą, przyjemną, fantastyczną, prawie… studencką atmosferę pracy w klimatyzowanym biurze!
  • Po okresie próbnym dostęp do pakietów medycznych PZU
  • Abyśmy mieli pewność, że przeczytałeś dokładnie ogłoszenie, wpisz w treści wiadomości ze zgłoszeniem słowo “Pantera”
  • Skrzynkę dobrego piwa na przywitanie 🙂

JAK REKRUTUJEMY:

Prosimy o Twoje CV na maila: praca@eura7.com

4 oferty pracy

Eura7
Stanowisko
Miejsce
Kraków
Data dodania
29.10.2020
Więcej informacji
Planet Partners
Stanowisko
PR Specialist
Miejsce
Cała Polska
28.10.2020
More Bananas
Stanowisko
Specjalista ds. administracji
Miejsce
Kraków
12.10.2020
Stanowisko
Specjalista SEM/FB ADS
Miejsce