Account Manager

Abanana

Kraków

Dodano: 26.03.2019

Praca na stanowisku Account Manager w Abanana to idealne miejsce dla osoby uwielbiającej kontakty z ludźmi, pasjonującej się marketingiem i nowymi technologiami, a przy tym dobrze zorganizowanej i pomysłowej.

Kompetencje naszego zespołu obejmują: prowadzenie komunikacji w social media, produkcję spotów wideo, PR, content marketing, programy lojalnościowe, konkursy i loterie konsumenckie oraz projektowanie serwisów internetowych. Jeżeli dostrzegasz tu szansę rozwoju i chcesz pracować dla znanych marek w atmosferze, którą zobaczysz na naszym instagramowym koncie, zapoznaj się z naszą ofertą i weź udział w procesie rekrutacyjnym.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i koordynacja projektów marketingowych
  • Budowanie relacji z obsługiwanymi klientami
  • Analiza prowadzonych działań
  • Wyjazdy służbowe
  • Prezentacja projektów przed klientem
  • Raportowanie działań

Wymagania:

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem
  • Odpowiedzialność i terminowość
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Wysoka kultura osobista
  • J. angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Aktywne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat (5 dni w tygodniu po 8 godzin)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności pracownika
  • Pracę w stabilnej firmie z 20-letnim doświadczeniem
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju z perspektywą awansu
  • Miłą, przyjemną, fantastyczną, prawie… studencką atmosferę pracy w klimatyzowanym biurze!
  • Po okresie próbnym dostęp do pakietów medycznych PZU
  • Abyśmy mieli pewność, że przeczytałeś dokładnie ogłoszenie, wpisz w treści wiadomości ze zgłoszeniem słowo “Karaś”
  • Skrzynkę dobrego piwa na przywitanie 🙂

Zapraszamy do przesyłania CV na adres praca[at]abanana.pl w temacie wpisując „Account Manager”. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, których zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną do naszego biura.

4 oferty pracy

ARC Rynek i Opinia
Stanowisko
Badacz lub Project Manager
Miejsce
Warszawa
Data dodania
17.04.2019
Więcej informacji
Multi Communications
Stanowisko
Account Manager - obszar komunikacji korporacyjnej
Miejsce
Warszawa
13.04.2019
Abanana
Stanowisko
Asystent Biura
Miejsce
Kraków
26.03.2019
Abanana
Stanowisko
Miejsce
Kraków