Account Executive/Senior Account Executive

VMLY&R

Warszawa

Dodano: 25.02.2020

Poszukujemy świetnie zorganizowanego akanta z doświadczeniem w pracy w agencji interaktywnej.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie i wcielanie w życie projektów zgodnie z harmonogramem
  • codzienna współpraca z klientami;
  • przekazywanie zadań odpowiednim ludziom;
  • współpraca z wieloma fantastycznymi zespołami w naszej agencji;
  • zarządzanie przepływem zadań w projekcie, posługiwanie się narzędziami agencji;
  • wspieranie przełożonego w dbaniu o integrację zespołu oraz atmosferę w pracy;
  • pozyskiwanie nowych zleceń dla Agencji w ramach; prowadzonych projektów. Inicjatywa w zakresie pozyskiwania dodatkowego revenue.

Czego wymagamy:

  •  bardzo mile widziane doświadczenie w pracy z markami lifestyle czy beverage;
  • praktyczna znajomość szeroko pojętego digitalu (warunek konieczny);
  • umiejętności żonglowania projektami;
  • zdolności umiejętnego wyrażania potrzeb swoich i naszych klientów;
  • dobrej znajomości zasad komunikacji marketingowej;
  • zdolności organizacyjnych i analitycznych;
  • egzekwowania od zespołów pracy zgodnej z briefem i celami projektu, plus
  • skutecznego ścigania tych lekko ociągających się;
  • płynnej – w mowie i piśmie – znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
  • wszystkich tych totalnie podstawowych, acz bardzo istotnych rzeczy, czyli: umiejętności pracy w grupie, staranności i odpowiedzialności, słuchania ze zrozumieniem, inicjatywy, zapału oraz znajomości branży digitalowej.

Co oferujemy:

  • wiadomo: rozwojową pracę w energetyzującym środowisku;
  • ciekawe, często innowacyjne projekty dla największych marek;
  • praca nad projektami, które zdobywają nagrody, wyróżnienia i uznanie branży;
  • wynagrodzenie odpowiednie do Twoich kwalifikacji;
  • międzynarodowa atmosfera: możliwość prowadzenia projektów dla klientów spoza Polski;
  • poszerzanie wiedzy podczas szkoleń wewnętrznych (lubimy dzielić się wiedzą, którą mamy) oraz onlinowych (każdy z naszych pracowników ma dostęp do platformy e-learningowej LinkedIn Learning);
  • opiekę medyczną w Medicover;
  • zajęcia sportowe w ramach karty Benefit Multisport;
  • dla zdrowia owocowe poniedziałki;
  • zajęcia z języka angielskiego z native speakerem;
  • możliwość pracy zdalnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w link: aplikuj

3 oferty pracy

HiBrands
Stanowisko
Art Director
Miejsce
Kraków
Data dodania
7.03.2020
Więcej informacji
VMLY&R
Stanowisko
Miejsce
Warszawa
25.02.2020
x-kom
Stanowisko
Dyrektor marketingu
Miejsce
Częstochowa
18.02.2020

Szukasz pracownika?

Skorzystaj z naszej oferty – dowiedz się więcej

Informacje z rynku pracy również w sekcji Personalia

Personalia