Specjalista ds. Marketingu

Invest Komfort

Gdynia

Dodano: 14.01.2022

W związku z rozwojem firmy i samego działu marketingu, poszukujemy kandydata lub kandydatki na samodzielne stanowisko Specjalisty ds. Marketingu w Invest Komfort. Oferujemy pracę w dynamicznym środowisku przy realizacji nowych, prestiżowych projektów na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę, kontrakt B2B

Rodzaj pracy: pełny etat

Doświadczenie: specjalista (Mid / Regular)

Tryb pracy: praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie strategii i planów marketingowych dla inwestycji mieszkaniowych (mieszkania i apartamenty) oraz inwestycji komercyjnych (lokale usługowe),
  • kreowanie działań marketingowych w różnych kanałach komunikacji oraz nadzór nad ich realizacją,
  • realizację kampanii reklamowych w Internecie, organizację eventów, działania PR/CSR,
  • badanie efektywności działań reklamowych i promocyjnych, tworzenie raportów i analiz,
  • ofertowanie i negocjowanie warunków współpracy z agencjami reklamowymi, domami mediowymi i pozostałymi kontrahentami,
  • przygotowywanie i weryfikację umów współpracy z podwykonawcami,
  • budżetowanie prowadzonych działań marketingowych,
  • przeprowadzanie analiz rynku branży nieruchomości.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w marketingu, public relations, reklamie, promocji, i/lub planowaniu mediów,
  • doświadczenie w branży nieruchomości mieszkaniowych lub komercyjnych, i/lub w branży produktów premium,
  • poszukujemy osoby kreatywnej, która lubi się dzielić wiedzą, inspirować innych,
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna być pasjonatem nowinek ze świata marketingu, ciągle poszukującą nowych, niestandardowych rozwiązań,
  • oczekujemy osoby samodzielnej ale zarazem potrafiącej współpracować w zespole i z zewnętrznymi partnerami – agencjami reklamowymi.

Mile widziane

  • doświadczenie w wykorzystywaniu tradycyjnych i nowoczesnych narzędzi marketingowych,
  • kreatywność, samodzielność,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • zdolność terminowej i jakościowej realizacji zadań pod presją czasu,
  • wykształcenie wyższe (preferowane marketing, public relations),
    prawo jazdy kat. B.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne

hr@investkomfort.p
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. z siedzibą w: Hryniewickiego 6 C, 81-340 Gdynia (Pracodawca – administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: hr@investkomfort.pl

3 oferty pracy

Ipsos
Stanowisko
Market Research Project Manager/ Senior Project Manager/Kierownik Projektu (CRE)
Miejsce
Warszawa
Data dodania
20.01.2022
Więcej informacji
Stanowisko
Miejsce
Gdynia
14.01.2022
Publicon
Stanowisko
PR Sport Executive
Miejsce
Wrocław
13.01.2022

Szukasz pracownika?

Skorzystaj z naszej oferty – dowiedz się więcej

Informacje z rynku pracy również w sekcji Personalia

Personalia