Badacz/Młodszy Badacz

IRCenter

Warszawa

Dodano: 31.03.2021

IRCenter  to  agencja  badawczo-analityczna  specjalizująca  się  w  prowadzeniu  projektów łączących  tradycyjne  techniki  badawcze  z  danymi  pochodzącymi  z  mediów  cyfrowych i najnowszych  technologii  marketingowych.  Firma  oferuje  pełny  zakres  usług badawczych, badania   ilościowe   i   jakościowe   oraz   analizę   mediów   społecznościowych.  IRCenter funkcjonuje od 2010 roku, prowadzi projekty w większości krajów Europy, a wśród klientów znajdują się największe międzynarodowe korporacje.

Twój przyszły zakres obowiązków:

  • Tworzenie atrakcyjnych prezentacji w programie PowerPoint
  • Przygotowywanie  narzędzi badawczych pod kierownictwem Senior Project Managera
  • Analiza danych pod kierownictwem Senior Project Managera
  • Pisanie wniosków i rekomendacji pod kierownictwem Senior Project Managera
  • Projektowanie kwestionariusza
  • Skryptowanie ankiet
  • Nadzór nad realizacją badań

Oferujemy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji•Prywatną opiekę medyczną •Biuro na Mokotowie
  • Nieformalną, bezstresową atmosferę w pracy
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Zatrudnienie:na podstawie umowy o pracę lub własnej działalności

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • PowerPoint na poziomie zaawansowanym(budowa slajdów, wykresów)
  • Excel    na    poziomie średnio-zaawansowanym (minimum    praca    na    tabelach przestawnych)
  • Dobra znajomość metodologii badań(ilościowych i jakościowych)
  • Języka angielski na poziomie B2
  • Podstawowa znajomość SPSS
  • Dokładność, sumienność i przywiązywanie wagi do szczegółów
  • Zaangażowanie w realizację wykonywanych zadań
  • Dobra organizacja pracy
  • Pomysłowość, samodzielność i inicjatywa w działaniu

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość  systemu  do  skryptowania  ankiet  Limesurvey lub  podobnym  systemie ankietowym
  • Znajomość  programów  do  monitoringu  internetu  (Sentione,  Brand24,  SoTrender,CatNapoleon)

Jesteś zainteresowany/zainteresowana? Wyślij swoje cv w pdf na adres e-mail: michal.kot@ircenter.com

5 ofert pracy

Coffeedesk
Stanowisko
eCommerce Manager B2B
Miejsce
Warszawa/ Szczecin/ Kołobrzeg
Data dodania
8.04.2021
Więcej informacji
GfK
Stanowisko
Project Manager
Miejsce
Warszawa - Powiśle
3.04.2021
IRCenter
Stanowisko
Miejsce
Warszawa
31.03.2021
Brand24
Stanowisko
Senior Account Manager
Miejsce
Wrocław
24.03.2021

Szukasz pracownika?

Skorzystaj z naszej oferty – dowiedz się więcej

Ipsos
Stanowisko
Badacz rynku i opinii publicznej (Market Research Project Manager)
Miejsce
Warszawa
16.03.2021

Informacje z rynku pracy również w sekcji Personalia

Personalia