Specjalista ds. realizacji projektów

ŻYCIE. Agencja Komunikacji

Kraków

Dodano: 20.01.2021

POSZUKUJEMY DOBREGO SPECJALISTY DS. REALIZACJI PROJEKTÓW.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • kompleksowa obsługa klienta,
  • prowadzenie, produkowanie i rozliczanie projektów (w tym eventów) o charakterze komunikacyjnym, promocyjnym i CSR,
  • nawiązywanie kontaktów i współpraca z partnerami zewnętrznymi,
  •  wsparcie w budowaniu analiz, raportów na potrzeby projektów oraz na potrzeby klienta,
  •  tworzenie ofert dla klientów,
  •  wsparcie organizacyjne i formalne dla prowadzonych działań firmy, m.in. przygotowywanie umów i innych dokumentów,
  • kontrola faktur i płatności dotyczących projektów, analiza i raportowanie danych finansowych w oparciu o budżet projektu,
  • inicjowanie i wdrażanie rozwiązań.

WYMAGANIA:

  • minimum 2-3-letnie doświadczenie projektowe i eventowe (w tym dobrze widziane doświadczenie w organizacji eventów w galeriach handlowych),
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność, skrupulatność,
  • nastawienie na współpracę, szukanie rozwiązań i na cel,
  • bardzo dobre umiejętności: analizy danych, pracy w MS Excel, organizacji pracy i planowania, samodzielnej pracy i samodzielnego podejmowanie decyzji w ramach swoich kompetencji,
  • otwartość na tworzenie wysokiej jakości kultury biznesu,
  • kreatywność i zdolność do inicjowania własnych rozwiązań.

CO OFERUJEMY:

  • umowę o pracę lub kontrakt b2b,
  • wynagrodzenie oraz premię zależną od ogólnych wyników firmy oraz ew. wyników sprzedażowych,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • pracę w rodzinnej firmie,
  • możliwość rozwoju i realnego wpływu na ścieżkę własnej kariery oraz na funkcjonowanie organizacji.

Prosimy o przesłanie maila ze swoim CV na adres: kontakt@agencjazycie.pl

2 oferty pracy

Altenberg
Stanowisko
PR/Marketing Manager
Miejsce
Warszawa lub praca zdalna
Data dodania
1.03.2021
Więcej informacji
Stanowisko
Miejsce
Kraków
20.01.2021

Szukasz pracownika?

Skorzystaj z naszej oferty – dowiedz się więcej

Informacje z rynku pracy również w sekcji Personalia

Personalia