Dyrektor marketingu

x-kom

Częstochowa

Dodano: 18.02.2020

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe poparte wynikami pracy na stanowisku managerskim w segmencie e-commerce
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingowych oraz wdrażaniu dużych kampanii
  • Umiejętność tworzenia oraz realizacji strategii marketingowych (performance, brand, content, web&app design, social media)
  • Umiejętność ustalania KPI dla procesów marketingowych oraz budżetowania działań
  • Poparte wynikami doświadczenie w kreowaniu wizerunku brandu
  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Umiejętność zarządzania dużym zespołem, motywowania pracowników i rozwiązywania konfliktów
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • Doświadczenie w realizacji zadań związanych z obszarami: SEO/SEM, social media, porównywarki cenowe, marketing automation
  • Doświadczenie w realizacji kampanii B2B, aplikacji mobilnej, usług finansowych, e-sportu
  • Doświadczenie w pracy przy projektach UX (strona www, aplikacja mobilna)
  • Zainteresowanie tematyką psychologii zakupów

Zakres obowiązków:

  • Określenie oraz realizacja kluczowych wskaźników procesów marketingowych dla spółki x-kom
  • Wdrożenie strategii marketingowej dla spółki oraz koordynowanie jej realizacji
  • Współtworzenie strategii wdrażania nowych usług
  • Pełna odpowiedzialność za kreowanie budżetu działań oraz jego realizację
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży w zakresie polityki sprzedażowej
  • Współpraca z działami odpowiedzialnymi za obsługę klienta oraz analiza realizowanych przez nie procesów
  • Bieżące monitorowanie i analiza danych rynkowych, działań konkurencji oraz potrzeb konsumenta
  • Zarządzanie oraz koordynowanie pracą zespołu o charakterze projektowym
  • Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o wysokich standardach
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

3 oferty pracy

HiBrands
Stanowisko
Art Director
Miejsce
Kraków
Data dodania
7.03.2020
Więcej informacji
VMLY&R
Stanowisko
Account Executive/Senior Account Executive
Miejsce
Warszawa
25.02.2020
x-kom
Stanowisko
Miejsce
Częstochowa
18.02.2020

Szukasz pracownika?

Skorzystaj z naszej oferty – dowiedz się więcej

Informacje z rynku pracy również w sekcji Personalia

Personalia