Znamy szczegóły programu Verva Street Racing
 • 0
 • 2
4.10.2017 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Znamy szczegóły programu Verva Street Racing

Prawie 300 pojazdów w strefie Pit Party, pojedynki Moto Pokoleń w strefie akcji na torze stadionu Wisły oraz pokazy niezwykłych samochodów sportowych z różnych kategorii to najważniejsze atrakcje tegorocznej edycji Verva Street Racing.

W jednym miejscu najdroższe, najszybsze i najnowocześniejsze supersamochody oraz legendy amerykańskich szos. Obok siebie muscle cars, terenówki, pojazdy wojskowe i najbardziej ekstrawaganckie przykłady tuningu i stance. Zabytkowe perełki polskiej i światowej motoryzacji razem z nowościami, m.in. Teslą X czy Lamborghini Huracan.

Ponad 300 pojazdów pojawi się na Pit Party, dostępnym dla wszystkich, 14 października podczas 8. edycji Verva Street Racing Moto Pokolenia w Płocku.

Na specjalnie przygotowanym torze stadionu Wisły rozegra się rywalizacja Moto Pokoleń. Wielbiciele motoryzacji zobaczą siedem emocjonujących pojedynków klasyki, doświadczenia i opanowania z najnowszą technologią, werwą i młodością.

Kultowy Maluch zmierzy się z supersamochodem, Kuba Przygoński podejmie driftingowe wyzwanie zaledwie siedemnastoletniego Adama Zalewskiego – zwycięzcy tegorocznej serii Drift Masters Grand Prix. Z kolei dakarowy motocyklista Maciek Giemza będzie odpierać ataki młodych gwiazd motocrossu z Akademii Orlen Team.

Między pojedynkami pokoleń samochodowych legend na uczestników czekają m.in. pokazy kilkunastu drifterów, również ciężarówkami, wyścig samochodów Rallycross, parada rajdówek czołowych kierowców Pucharu Świata Crosscountry czy pokaz pojazdów najbardziej prestiżowych serii wyścigowych w Europie i na świecie – La Mans i GT. Dla miłośników dwóch kółek przygotowano show stunterów oraz akrobatów z grupy FMX4ever, znanych z cyklu Red Bull X-fighters.

Oprócz emocjonujących wyścigów i spektakularnych pokazów przez cały dzień dostępne będzie miasteczko ruchu drogowego oraz strefy symulatorów jazdy, bezpieczeństwa i rodzinna. Na fanów motoryzacji czekać będzie strefa gastronomiczna z food truckami i ofertą Stop Cafe. Nie zabraknie również emocji muzycznych. Po zakończeniu pokazów swój koncert zagra jedna z najbardziej wyrazistych postaci na polskiej scenie, Dorota „Doda” Rabczewska.

Zapraszamy na wydarzenie Verva Street Racing Moto Pokolenia, które w tym roku odbędzie się w Płocku na stadionie Wisły, już 14 października 2017 r. Wstęp wolny!

Program VERVA Street Racing MOTO Pokolenia:

 • Pit party
  13.00 – 18.00
 • Strefa akcji
  16.00
  Oficjalne otwarcie
  Parada gwiazd
  Wysokie Loty – pokaz FMX i drift
  Moto Pokolenia 1 – intro
  Wyzwanie crosscountry
  Wyścigi Le Mans
 • 16.30
  Moto Pokolenia 2 – karting
  RallyCross Test – wyścig samochodów rallycross
  Ciężarowy  Pojedynek – drift ciężarówek
  Moto Pokolenia 3 – motocross
  Made in USA – parada muscle cars
  Polskie Legendy – Fiat 125p vs Polonez
 • 17.00
  Wysokie Loty – pokaz FMX
  Świat Tuningu – pokaz samochodów tuningowych
  Rajdowe Moto Pokolenia 4
  Bezdroża Dakar – parada dakarówek
  Formuła Szybkości – pokaz Formuła 3 vs GP2
  Moto Pokolenia 5 – stunt
 • 17.30
  Kręty Urok Elegancji – parada youngtimerów
  Moto Pokolenia 6 – no limits
  Samochody Marzeń – parada supersamochodów
  Wysokie Loty – pokaz FMX i drift
  Moto Pokolenia 7 – drift
 • Koncert Dody
  18.00 – 19.00

Więcej informacji na: Vervastreetracing.pl.

Warto też zajrzeć na profil na Facebooku oraz na Instagramie.

 • 2

4 października 2017