„Nie ma złych graczy, są tylko głodni” – przekonywało KFC - Marketing przy Kawie
„Nie ma złych graczy, są tylko głodni” – przekonywało KFC
  • 0
  • 1
8.10.2018

„Nie ma złych graczy, są tylko głodni” – przekonywało KFC

W weekend 6–7 października marka KFC przygotowała niespodziankę dla graczy „CS:GO”. Stworzyła dla nich specjalne kody zniżkowe, które mogli znaleźć na mapach rozgrywek.

Informacje archiwalne dostępne są wyłącznie dla naszych subskrybentów

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do bazy ponad

57666 informacji, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja

Doceniasz naszą pracę?

Postaw espresso redaktorom i pomóż tworzyć jeszcze lepsze treści.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

8 października 2018