Zdobądź elitarny certyfikat The Chartered Institute of Marketing!
  • 1
  • 1
30.01.2017 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zdobądź elitarny certyfikat The Chartered Institute of Marketing!

Już w marcu rusza kolejna, czterdziesta edycja prestiżowego programu Diploma in Professional Marketing, realizowanego przez questus – jedyne w Polsce Akredytowane Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne brytyjskiego The Chartered Institute of Marketing.
(Informacja promocyjna)

Program złożony z czterech bloków tematycznych pozwala nie tylko zgłębić i zrozumieć współczesny świat biznesu, ale również rozwija profesjonalne kompetencje i przygotowuje uczestników do oficjalnych egzaminów brytyjskiego instytutu. Uzyskany międzynarodowy certyfikat potwierdza kwalifikacje, otwierając drzwi do kariery zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Program na licencji The Chartered Institute of Marketing to roczny cykl spotkań i warsztatów, w czasie których profesjonaliści, praktycy i eksperci w swoich dziedzinach prowadzą inspirujące i rozwijające zajęcia. Ich celem jest przekazanie wartościowej, aktualnej wiedzy, przygotowanie do egzaminów oraz, co najważniejsze – kształcenie przyszłych liderów biznesu.

Zajęcia odbywają się w systemie zjazdowym, jednak nauka nigdy się nie kończy – uczestnicy otrzymują dostęp do platformy społecznościowo-rozwojowej Knowledge Garden, a stały kontakt z tutorami i wykładowcami gwarantuje uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania w każdej chwili.

 
W ramach programu Diploma in Professional Marketing realizowane są cztery bloki tematyczne:

  • Strategic marketing – rozwija umiejętność strategicznego spojrzenia na działania marketingowe, pozwala na przekucie zmian zachodzących we współczesnym środowisku biznesowym na rynkowy sukces.
  • Mastering Metrics – koncentruje się wokół problemu pomiaru działań marketingowych, umożliwia zrozumienie roli właściwie przeprowadzonego pomiaru w procesie zrządzania marketingiem oraz poszerzenie wiedzy w zakresie metod oceny efektywności.
  • Driving Innovation – blok skupiony na procesie tworzenia innowacji w biznesie, rozwija wizjonerskie podejście do innowacyjności.
  • Digital Strategy – pozwala na zrozumienie możliwości, jakie daje technologia, odpowiadając na pytanie o wykorzystanie nowoczesnych narzędzi w procesie strategicznego i operacyjnego zarządzania działaniami rynkowymi.

Zakres zagadnień ujętych w powyższych blokach odpowiada najnowszym trendom światowego biznesu, a przyjęta przez trenerów metodyka pracy angażuje uczestników, inspirując i poszerzając zawodowe horyzonty. Od 2014 r. istnieje również możliwość uczestniczenia tylko w jednym z czterech zaproponowanych modułów i uzyskanie certyfikatu Award.

 
Najbliższa edycja programu rusza w Warszawie 10 marca!

Dołącz do najlepszych! Zdobądź wiedzę! Nawiąż nowe kontakty biznesowe!

Więcej szczegółów znajdziesz pod tym adresem. Mamy dla Ciebie prezent z Platformy Knowledge Garden! 

(Informacja promocyjna)

27 stycznia 2017