ZDM w Warszawie poprzez nośnik OOH upominał nieprawidłowo parkujących kierowców
  • 0
  • 0
12.06.2018

ZDM w Warszawie poprzez nośnik OOH upominał nieprawidłowo parkujących kierowców

„Ja tylko na chwilę po dziecko”. „Mnie stać, żeby tu stać”. „Zaraz odjeżdżam, tylko przesyłkę odbiorę” – m.in. takie wymówki usłyszeli od nieprawidłowo parkujących kierowców organizatorzy akcji „10 metrów zachowaj (się)”. Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie informował o konsekwencjach, posługując się interaktywnym nośnikiem OOH.

Co czwarty wypadek spowodowany jest przez osoby, które w wydarzeniu uczestniczą pośrednio, parkując bliżej niż 10 metrów od przejścia dla pieszych. Z tego względu ZDM postanowił przypomnieć kierowcom o potrzebie zachowania bezpiecznego dystansu.

Przy jednym z przejść dla pieszych w stolicy stanął specjalny nośnik. Z jego ekranu do nieprawidłowo parkujących odzywał się mężczyzna. Tłumaczył, co może się stać, jeśli tak zostawią samochód. Reakcje kierowców uwieczniono na filmie, który można obejrzeć m.in. na profilach ZDM w Warszawie w serwisach społecznościowych.

10 metrów zachowaj (się)

"Gdzie mam zaparkować, jak wszystko zajęte", "Tu wszyscy tak parkują", "Mnie stać na to, żeby sobie tu stać", "Ja tylko na chwilę" – znasz te wymówki, a może to Twoje słowa? Czy wiesz co może się stać, jeśli tak zaparkujesz?http://10m.waw.pl/

Opublikowany przez Zarząd Dróg Miejskich Warszawa 11 czerwca 2018

12 czerwca 2018

  • 0
  • 2
  • 0
  • 0
  • 0
12.06.2018

Portugalia mistrzem mediów społecznościowych dzięki Ronaldo – badanie „Ecco World Cup”

Za dwa dni ruszają mistrzostwa świata w piłce nożnej. Badanie „Ecco World Cup” prezentuje aktywność piłkarzy z 32 krajów w mediach społecznościowych. Zwycięzcą rywalizacji jest Portugalia. Piłkarze obecnego mistrza Europy mają łącznie ponad 360 mln obserwatorów na trzech głównych platformach: Facebook, Twitter i Instagram. Niekwestionowanym liderem wśród indywidualnych graczy jest Cristiano Ronaldo.