Zbuduj najlepszy system motywacyjny z BonCard Polska!
  • 0
  • 0
16.09.2019 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zbuduj najlepszy system motywacyjny z BonCard Polska!

BonCard Polska Sp. z o.o. to firma funkcjonująca na polskim rynku od dziesięciu lat. Oferuje szeroki zakres działań skierowanych do biznesu. Jednym z podstawowych obszarów jest szeroko pojęta kategoria benefitów pracowniczych.

W tym zakresie BonCard Polska idzie z duchem czasu, odpowiadając na najnowsze trendy i łącząc je z wymaganiami rynku. Dostarcza kompleksowe narzędzia, które pozwalają stworzyć komfortowy system świadczeń pozapłacowych – zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy.

Benefity BonCard to doskonały sposób na zwiększenie motywacji przez wynagrodzenie najlepszych pracowników, kontrahentów czy przedstawicieli handlowych. Dużą zaletą oferty jest ich szeroka funkcjonalność. Produkty mogą zostać zastosowane w konkursach i loteriach oraz programach lojalnościowych organizowanych przez firmy.

Wśród promowanych produktów w segmencie benefitu znajdują się między innymi:

Podstawą oferty BonCard jest elektroniczny bon BonCard. Dzięki niemu pracodawca ma możliwość wynagrodzenia pracownika wybraną kwotą oraz dopasowania nominału do wielkości potrzeb. To idealne rozwiązanie dla działów kadr rozporządzających świadczeniami. BonCard wprowadził bowiem innowacyjne rozwiązanie w postaci plastikowej karty. Obdarowany pracownik może zrealizować elektroniczny bon towarowy wielokrotnie u akceptantów BonCard na terenie całej Polski.

Ciekawą alternatywą dla bonu towarowego jest uniwersalna karta pre-paid. Karty przedpłacone BonCard Visa mają możliwość realizowania płatności na terminalach płatniczych na terenie całego kraju. BonCard oferuje cały wachlarz kart:

  • karty open, czyli z możliwością płatności na wszystkich terminalach przyjmujących płatność VISA na terenie Polski,
  • karty dedykowane do różnych branż, przeznaczone np. na wyżywienie, dla dzieci pracowników, na ochronę zdrowia czy do przejazdów.

Interesującym udogodnieniem jest możliwość personalizacji wizerunku karty, tj. umieszczenia na przykład logo firmy lub wybranej ilustracji.

BonCard dostosowuje się do potrzeb pracodawców. Z tego powodu w ofercie ma również karty podarunkowe różnych emitentów znanych sieci i cenionych marek. Wśród nich są m.in. Carrefour, TK Maxx, YES, Gino Rossi, Google Play, Douglas, Greenpoint i wielu innych. Karty kierowane są do pracowników firm jako premie, nagrody w konkursach czy programach lojalnościowych.

BonCard Polska proponuje także dostosowany do potrzeb program kafeteryjny, w którym pracownik ma możliwość wyboru motywacji dopasowanej do siebie. System Kafeteryjny BonCard jest skutecznym rozwiązaniem pozwalającym w intuicyjny sposób zarządzać benefitami pracowniczymi. Jednocześnie zapewnia możliwość wyboru odpowiedniej gratyfikacji indywidualnie przez każdego pracownika.

Nowoczesnym rozwiązaniem do obsługi programów lojalnościowych, które ostatnio zdobywają dużą popularność, jest kompleksowe narzędzie zwane Planetą Nagród. Jest pomocne w przypadku organizowania przez firmy akcji promocyjnych, konkursów lub wielopoziomowych programów lojalnościowych, w których odbiorca zostaje nagrodzony za wykonanie określonych czynności.

Użytkownik programu ma możliwość wyboru podarunku w postaci kart i voucherów różnych emitentów, między innymi Google Play, Zalando, kodów do gier, biletów do kina, voucherów na przeżycia i wielu innych. BonCard zaś pomaga na wszystkich etapach organizowanej akcji oraz wspomaga w zakresie logistyki nagród.

GiftCard System – System do obsługi kart podarunkowych

BonCard Polska Sp. z o.o. dostarcza innowacyjne rozwiązanie z zakresu obsługi, autoryzacji oraz wydawnictwa kart podarunkowych, zwane GiftCard System. Jest to autorskie oprogramowanie autoryzacyjno-rozliczeniowe, które w kompleksowy sposób odpowiada na potrzeby i oczekiwania stawiane zarówno przez firmę, jak i użytkowników kart.

Emitentem kart jest firma, która może dowolnie zaprojektować wizerunek karty, a następnie wykorzystać ją jako formę promocji swojej marki, wsparcie akcji promocyjnych, nagrody dla klientów lub w postaci karty prezentowej czy upominkowej. System jest funkcjonalny, przejrzysty, praktyczny i intuicyjny. BonCard natomiast wspiera swoich klientów na wszystkich etapach – od wdrożenia po codzienne funkcjonowanie.

16 września 2019

13 września 2019

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
13.09.2019

Trendy kształtujące polski sektor bankowy w dobie cyfrowej rzeczywistości. Poznamy je podczas Mobile Trends Conference for Banking

Ponad 40 prelegentów będzie opowiadać o trendach w sektorze bankowym i finansowym podczas specjalnej edycji konferencji Mobile Trends. Ta odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie już 3 i 4 października. Wśród prelegentów i panelistów znajdują się przedstawiciele 10 największych banków i instytucji finansowych w Polsce. Będą także eksperci z firm takich jak Google, Edisonda, Blockchain Polska, Escola, E-point, Mobee Dick, Upside, Uxeria czy VMLY&R Poland.