„Zawód: youtuber” – Jakub Jankowski szuka vlogerów dla Providenta
  • 0
  • 1
13.07.2018

„Zawód: youtuber” – Jakub Jankowski szuka vlogerów dla Providenta

Provident chce dotrzeć do młodych ludzi dzięki projektowi „Co z tym hajsem?!”. Proponuje edukację finansową w przystępnym wydaniu. Teraz poza blogiem stworzy też kanał na YouTube. Casting na twórców poprowadzi Jakub Jankowski, były prowadzący MaturaToBzdura.TV.

„Co z tym hajsem?!” to projekt edukacyjny firmy Provident Polska. Jego efekty od dwóch lat można było śledzić na łamach bloga CozTymHajsem.pl. Od 2016 r. młodzi blogerzy dzielili się spostrzeżeniami i doświadczeniami dotyczącymi zarządzania codziennym budżetem.

Teraz firma uzupełni komunikację o format wideo, najchętniej odbierany przez milenialsów. Kanał „Co z tym hajsem?!” na YouTube będzie tworzony od podstaw. Według Providenta będzie to dla vlogerów nie tylko przygoda, ale i praktyczne doświadczenie. Każdy twórca otrzymywa co miesiąc stypendium w wysokości 1000 zł. Będzie miał też zapewnione konsultacje z profesjonalistami, zaplecze produkcyjne i wsparcie kreatywne.

14 lipca w Gdańsku odbędzie się spotkanie z osobami chętnymi do wzięcia udziału w projekcie. Przyjmie ono formę castingu, który poprowadzi Jakub Jankowski. To youtuber, który zaczynał jako prowadzący MaturaToBzdura.TV. Jest współautorem Akademii Video, w ramach której przekazuje wiedzę i doświadczenie młodszym twórcom z mniejszą widownią. Uczestnicy projektu „Co z tym hajsem?!” również będą mogli liczyć na jego wsparcie.

  • 1

12 lipca 2018