Zalando w kampanii opowiada o osobach, które pozostały wierne swoim przekonaniom
  • 1
  • 6
22.03.2021

Zalando w kampanii opowiada o osobach, które pozostały wierne swoim przekonaniom

Zalando prezentuje kampanię „To wszystko zostaje tu z nami na dobre”. To opowieść o postaciach, które pozostały wierne swoim przekonaniom i stawiają na ciągły rozwój. Kampania ma pogłębić dialog o podstawowych wartościach, jakimi są różnorodność, inkluzywność i wzmacnianie pozycji kobiet. Te wartości inspirują ludzi na całym świecie do głębszego postrzegania takich kwestii, jak niebinarność czy ciałopozytywność – podkreśla brand.

Informacje archiwalne dostępne są wyłącznie dla naszych subskrybentów

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do bazy ponad

54296 informacji, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja

Maurycy Jaśmin

3 lata temu

Zalando dla mnie nie ma prawie żadnego znaczenia i wartości a wszystko co robi to może być popis managmentu osób, które nim sterują. Dlaczego? Otóż, w normalnych warunkach rynkowych, żadna z firm nie ma takich możliwości jak Zalando, które jechało (nadal tak jest?) przez wiele lat na stracie bo było "przypięte do drukarki". Tworek finansowany przez banki inwestycyjne z WallStreet. Czym oni się popisali? Dowiezieniem aktualnego stanu dzięki nieograniczonej gotówce?

22 marca 2021

  • 0
  • 4
  • 0
  • 0
  • 1
22.03.2021

Grupa Żywiec i Żywiec Zdrój tworzą koalicję „Dbamy o wodę”, by razem chronić zasoby wodne Żywiecczyzny

Grupa Żywiec i Żywiec Zdrój powołały koalicję na rzecz retencji „Dbamy o wodę”. Chcą poprzez edukację i współpracę z podmiotami prywatnymi i publicznymi aktywizować do działania na rzecz ochrony zasobów wodnych Żywiecczyzny. Symboliczną inauguracją projektu było podpisanie przez firmy wspólnego manifestu, w którym podkreślają znaczenie wody dla regionu i zapraszają do wspólnych działań na rzecz retencji.

19 marca 2021