Young Leosia ambasadorką marki Orbit Refreshers - Marketing przy Kawie
Young Leosia ambasadorką marki Orbit Refreshers
  • 0
  • 2
13.05.2024

Young Leosia ambasadorką marki Orbit Refreshers

Artystka młodego pokolenia Young Leosia została twarzą marki Orbit Refreshers. Wspiera wizerunkowo kampanię nowości produktowej od Mars Wrigley i zachęca konsumentów, by „poczuli moc smaku”.

Young Leosia przyciąga coraz większe grono fanów zarówno w social mediach, jak i podczas swoich koncertów. Dzięki charakterystycznemu wizerunkowi, oryginalnej twórczości oraz sukcesom na polskiej scenie rapu, zdominowanej przez mężczyzn, stała się jedną z idolek generacji Z.

– Young Leosia to niezwykle kreatywna i barwna osobowość. Ujęła nas swoją energią, profesjonalizmem i pomysłem na swój muzyczny wizerunek. Cieszymy się bardzo, że została ambasadorką marki Orbit Refreshers. To nowy produkt w naszym portfolio bezcukrowych gum do żucia, wyróżniający się intensywnym, orzeźwiającym smakiem. Chcemy wraz z tą zdolną artystką:

  • inspirować do poszukiwań swojego smaku,
  • pokazywać znaczenie małych chwil dla siebie

mówi Laura Lipska, senior brand manager w Mars Polska.

Efekty sesji zdjęciowej z udziałem artystki można zobaczyć w digitalu, social mediach (YouTube, Meta, TikTok) oraz w przestrzeni miejskiej na nośnikach DOOH i OOH w 18 największych polskich miastach. Od 1 czerwca do poczucia mocy smaku będzie zachęcać loteria muzyczna. Artystka szykuje inspirowany nowymi smakami utwór, który ukaże się w te wakacje.

– Cieszę się, że biorę udział w kampanii Orbit Refreshers. Fajnie, że możemy połączyć moje artystyczne plany wydawnicze z taką wakacyjną kampanią, gdzie muzyka jest na pierwszym planie. Nie ukrywam, że udział w kampanii dla marki Orbit nie jest przypadkowy. Jestem fanką tego produktu. Gumy Orbit zawsze są wpisane w nasz rider koncertowy XD – komentuje współpracę Young Leosia.

Strategię i kreację przygotowała agencja Digital Kingdom. Media kupiła agencja EssenceMediacom, działania public relations prowadzi agencja Garden of Words Group.

  • 2
Young Leosia ambasadorką marki Orbit Refreshers

Young Leosia ambasadorką marki Orbit Refreshers

Young Leosia ambasadorką marki Orbit Refreshers

13 maja 2024

10 maja 2024