XXI Kongres Online Marketing odbędzie się 22 i 23 września
  • 0
  • 1
27.06.2022

XXI Kongres Online Marketing odbędzie się 22 i 23 września

Kongres Online Marketing odbędzie się 22 września stacjonarnie w Warszawie w kinie Luna oraz online. Następnego dnia planowane są warsztaty.

Obszary, których w głównej mierze będzie dotyczył XXI Kongres Online Marketing, to social media, content marketing, reklama programmatic, UX/UI, strategia sprzedaży, strategia marketingowa, SEO i analityka internetowa oraz marketing przyszłości.

Uczestnicy będą mieli okazję pierwszego dnia wysłuchać prelekcji prowadzonych przez: Artura Maciorowskiego, Pawła Tkaczyka, Krzysztofa Marca, Annę Ledwoń, Macieja Musioła, Michała Holki, Joannę Ostafin, Darię Bokowy oraz Michała Dziekońskiego. Natomiast w dniu warsztatowym swoją wiedzą podzielą się: Paweł Tkaczyk, Maciej Musioł, Artur Maciorowski, Michał Dziekoński oraz Piotr Chmielewski.

Uczestnicy będą mieli także okazję do skorzystania z Mentoring Stop Area. Wszystkim uczestnikom eventu stacjonarnego organizatorzy dają możliwość osobistego porozmawiania z prelegentami. W specjalnie wyznaczonej strefie będzie można dopytać o prelekcje, trendy i strategie.

Więcej informacji na temat XXI Kongresu Online Marketing można znaleźć na stronie www.kongres-online.pl.

Organizatorem wydarzenia jest „Magazyn Online Marketing”. Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

  • 1
XXI Kongres Online Marketing

Kongres Online Marketing po raz dwudziesty pierwszy

 

27 czerwca 2022

24 czerwca 2022

  • 1
  • 2
  • 0
  • 0
  • 0
24.06.2022

Legenda wrocławskiego żużla w kampanii „Prawdziwe historie” Otomoto na Dzień Ojca

Wspólna sportowa pasja i marzenie o Dakarze, do którego spełnienia dążą ojciec i syn. Z okazji Dnia Ojca Otomoto prezentuje kolejną historię, która kryje się za jednym z ogłoszeń na portalu. O wyjątkowej relacji, w której tle odnaleźć można Toyotę 4-Runner, opowiadają Zbigniew Lech – trzykrotny drużynowy mistrz Polski w żużlu i wicemistrz Polski w wyścigach motocyklowych enduro w klasie Masters oraz jego syn Filip.