X-kom z Krystyną Czubówną promuje rodzinny turniej Minecrafta
  • 1
  • 1
17.05.2021

X-kom z Krystyną Czubówną promuje rodzinny turniej Minecrafta

X-kom zainicjował rodzinny turniej Minecrafta. Promuje go spotem, do którego głosu użyczyła Krystyna Czubówna.

Aby wziąć udział w zabawie, drużyny składające się z członków rodziny muszą przesłać trzy screeny konstrukcji z gry. Jeden z nich musi zostać opatrzony tabliczką z tematem pracy: „Wymarzone miejsce na rodzinne wakacje”. Turniej Minecrafta rozpoczął eliminacje 12 maja. Potrwają one do 4 czerwca.

Na 16 najlepszych zgłoszeń czeka dalsza część przygody. To eliminacje online, podczas których rodzinne drużyny dostaną zadanie stworzenia kolejnej budowli. Na razie temat pozostaje nieznany. Zadanie ma rozbudzić wyobraźnię dziecka i zwiększyć kreatywność rodzica. Transmisja z rozgrywek będzie emitowana na platformie Twitch. Półfinały odbędą się 8 i 9 czerwca.

Finał dla czterech najlepszych drużyn rozegra się 13 czerwca w Strefie Gracza X-komu w Centrum Handlowym Reduta w Warszawie. Każdy rodzinny team zrealizuje w grze wybrany temat. Do wygrania jest laptop gamingowy Lenovo o wartości prawie 6500 zł oraz klocki Lego Technic Ferrari. Dla pozostałych finalistów również przewidziane są nagrody. To laptop Lenovo o wartości ponad 3300 zł, a także Lego Minecraft.

  • 1
X-kom rozpoczął rodzinny turniej Minecrafta

X-kom rozpoczął rodzinny turniej Minecrafta

17 maja 2021

16 maja 2021

14 maja 2021