X-kom nawiązał współpracę z Michałem Polem
  • 0
  • 1
19.03.2020

X-kom nawiązał współpracę z Michałem Polem

X-kom ogłosił nawiązanie współpracy z Michałem Polem. Będzie on promował produkty spółki. Osią komunikacji są profile tego dziennikarza sportowego w mediach społecznościowych.

W ramach współpracy Michał Pol będzie w sportowym kontekście promował produkty z oferty X-komu w kanale YouTube „Polsport”. Ponadto razem z partnerem przeprowadzi akcje angażujące kibiców.

X-kom zorganizuje dla widzów dziennikarza specjalne promocje. Będą one ogłaszane podczas transmisji na żywo, które są najpopularniejszym formatem wideo Michała Pola. Kanał dziennikarza na platformie YouTube subskrybuje obecnie 126 tys. osób.

X-kom to partner, który od lat łączy świat sportu z digitalem, wspierając zarówno polski futbol, jak i e-sport, więc nasza współpraca jest niezwykle naturalna. Bardzo się cieszę, że zyskają na niej moi fani, na których będą czekać atrakcyjne konkursy i promocje – komentuje Michał Pol.

Od września 2019 r. dziennikarz jest partnerem w agencji Sport Brokers specjalizującej się w sprzedaży oraz obsłudze sportowych kampanii mediowych i influencerskich. Agencja zajmie się koordynacją współpracy z siecią sklepów ze sprzętem elektronicznym.

  • 1
X-kom nawiązał współpracę z Michałem Polem

X-kom nawiązał współpracę z Michałem Polem

18 marca 2020