„Wspieramy ludzi w budowaniu wspólnoty i łączeniu świata ze sobą” – nowa misja Facebooka - Marketing przy Kawie
„Wspieramy ludzi w budowaniu wspólnoty i łączeniu świata ze sobą” – nowa misja Facebooka
  • 0
  • 1
23.06.2017

„Wspieramy ludzi w budowaniu wspólnoty i łączeniu świata ze sobą” – nowa misja Facebooka

W przemówieniu podczas Facebook Community Summit Mark Zuckerberg przedstawił nową misję firmy: „Wspieramy ludzi w budowaniu wspólnoty i łączeniu świata ze sobą”. Będzie ona przyświecać rozwojowi Facebooka w perspektywie najbliższych dziesięciu lat.

Informacje archiwalne dostępne są wyłącznie dla naszych subskrybentów

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do bazy ponad

55062 informacji, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja

Bogdan

7 lat temu

początek totalnej cenzury?

A skąd grupa i osoby wykluczone będą miały pewność, że wykluczył je admin za "nie na temat", brak kultury, i takie tam - czy będzie to ręka "wielkiego brata" - super cenzora eliminujące treści niewygodne wielkiemu biznesowi lub wtórnie tzw. władzy itp?
Uważam, że w miarę sensowna grupa poradzi sobie tak z hejtem jak z wypowiedziami nie na temat a szczególnie niepokoi mnie "amba" czyli usunięcie wszelkich wpisów zacierające ślady.
Widać wyraźnie, że Świat jest zmęczony strukturą feudalno- hierarchiczną i zaczyna ludzi ciągnąć do niezależnych społeczności, samorządzących się i nieskrepowanych absurdami prawnymi typu Sajedininionyje Sztaty Jewropy (UE jakby ktoś nie rozumiał). Niestety każdy system, gdzie są lepsi, wiedzący lepiej musi upaść to tylko kwestia czasu. Tym bardziej że dysonans poznawczy praktycznie zniszczył współczesną naukę, stała się wyścigiem po kasę, pozbawiona elementarnej etyki i nawet jeśli tzw. władza opiera się na nich to prowadzi to coraz większych absurdów.
Przykład: tzw globalne ocieplenie bez względu na to czy jest to naturalne zjawisko, czy nie mogło by być w części zależnej od działań ludzi bardzo łatwo zostać zmniejszone, ale np. w UE panuje "religia" CO2 mającego 1/100 wpływu, w stosunku do nawyku obżerania się mięsem i nabiałem współczesnej pseudo-cywilizacji.

23 czerwca 2017

  • 0
  • 3
  • 0
  • 0
  • 1
23.06.2017 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zdobądź klucz do międzynarodowej kariery w marketingu – Diploma in Professional Marketing

Już 29 września startuje 41. edycja renomowanego programu szkoleniowego Diploma in Professional Marketing realizowanego przez questus – jedyne w Polsce Akredytowane Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne brytyjskiego The Chartered Institute of Marketing (CIM). Jest to idealny czas, aby zdobyć prestiżowe kompetencje, które pozwolą przenieść karierę na wyższy poziom. Dzięki nim zyskuje się możliwości rozwoju na skalę międzynarodową i nadąża za nieustannie zmieniającym się, współczesnym światem biznesu.