Wrocławska agencja digital na 13. miejscu wśród polskich firm w rankingu „Financial Timesa”
  • 0
  • 2
3.03.2023

Wrocławska agencja digital na 13. miejscu wśród polskich firm w rankingu „Financial Timesa”

Agencja digital Applover z Wrocławia znalazła się na 13. miejscu wśród polskich firm w ostatniej edycji corocznego rankingu dziennika „FT 1000: Europe’s Fastest Growing Companies” – zestawienia najszybciej rozwijających się firm w Europie. W kategorii IT Applover zajął 47. pozycję, a w całej klasyfikacji – 260.

Liderem zestawienia jest brytyjska firma aplikacji mobilnych Tripledot Studio. Applover również działa w tym obszarze. Oferuje jednak również usługi doradztwa cyfrowego dla biznesu, a jego specjalizacją są rozwiązania IT służące ochronie zdrowia.

– Znalezienie się na liście „Financial Timesa” to jeden z najbardziej oczywistych zaszczytów. Dla mnie zaszczyt to pracować z ponad 140 ekspertami, którzy współtworzą Applover. Chcę podziękować zespołowi za świetne wyniki i atmosferę, w jakiej o nie walczymy. Ostatnie 6 lat obfitowało w momenty trudne i ciekawe, ale ten dzień daje im najlepszy znak jakości – mówi Piotr Sędzik, CEO i współzałożyciel agencji.

Applover w rankingu dziennika Financial Times FT 1000: Europe’s Fastest Growing Companies

Ranking „FT 1000: Europe’s Fastest Growing Companies” jest opracowywany wspólnie z firmą Statista, globalnym dostawcą danych. Wymienia te europejskie firmy, które osiągnęły najwyższą składaną roczną stopę wzrostu przychodów w latach 2018–2021. Minimalna średnia stopa wzrostu wymagana do umieszczenia na liście wynosiła 36,2 proc., czyli nieznacznie mniej niż 36,5 proc. w poprzedniej edycji.

  • 1
Applover na 13. miejscu wśród polskich firm w rankingu „Financial Timesa”

Applover na 13. miejscu wśród polskich firm w rankingu „Financial Timesa”

3 marca 2023

2 marca 2023