Wojciech Mecwaldowski i nowi bohaterowie w kampanii Plusa
  • 3
  • 3
7.03.2023

Wojciech Mecwaldowski i nowi bohaterowie w kampanii Plusa

W spotach sieci Plus u boku Wojciecha Mecwaldowskiego pojawili się nowi bohaterowie. Od teraz będą występować w każdej kolejnej odsłonie kampanii operatora. W rolach nowych bohaterów Plusa wystąpią: Anna Smołowik i Filip Orliński.

Nowy format prezentuje markę oraz jej ofertę dla klientów – w założeniu z humorem i zachowaniem dystansu do siebie. Pokazuje codzienność:

  • rozmowy przy kawie,
  • opowiadanie sobie historii o klientach,
  • komentowanie nowych produktów w luźny sposób.

Sprzedawcy najlepiej znają klientów, dlatego to ich widać w nowej platformie.

W pierwszym etapie kampanii poznajemy bohaterów – specjalistów sprzedaży w salonie Plusa

Wśród nich jest znany już z wcześniejszych kampanii starszy specjalista Wojtek, czyli Wojciech Mecwaldowski. To życzliwy, energiczny mentor dbający o swoich współpracowników.

Obok niego wystąpi specjalistka sprzedaży Ania (Anna Smołowik). Emanuje ciepłem i zniewala uśmiechem, ale nie dajcie się zwieść – to prawdziwa „twarda kobieca ręka”.

Ich pracę będzie wspierał młody sprzedawca Filip (Filip Orliński), który dopiero zaczyna swoją karierę w salonie. Jest zielony, co widać – ale nadrabia ambicją i zaangażowaniem.

Platforma bazuje na języku identyfikacji wizualnej marek Grupy Polsat Plus wprowadzonej w 2021 r.

Kreację nowej kampanii przygotowała agencja Freundschaft (wcześniej Scholz & Friends), która już wcześniej tworzyła komunikację marki. Teasery zostały wyreżyserowane przez Macieja Bochniaka.

  • 3
Plus z nową platformą komunikacyjną

Wojciech Mecwaldowski i nowi bohaterowie w kampanii Plusa

Filip

Ania

7 marca 2023