Wiosenno-letnia kampania Wranglera - Marketing przy Kawie
Wiosenno-letnia kampania Wranglera
  • 0
  • 1
21.03.2011

Wiosenno-letnia kampania Wranglera

Startuje kampania promująca nową kolekcję wiosenno-letnią marki Wrangler. Polska odsłona jest częścią kampanii europejskiej, która koncentruje się na dotarciu do mieszkańców największych metropolii – w Polsce obejmie swoim zasięgiem Warszawę.

Informacje archiwalne dostępne są wyłącznie dla naszych subskrybentów

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do bazy ponad

57666 informacji, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja

Doceniasz naszą pracę?

Postaw espresso redaktorom i pomóż tworzyć jeszcze lepsze treści.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

21 marca 2011

  • 0
  • 1
  • 0
21.03.2011

Popularność Małysza maleje

W weekend odbyły się ostatnie zawody, w których wziął udział Adam Małysz. Już za kilka dni w Zakopanem będzie miała miejsce jego uroczysta impreza pożegnalna. Przez lata kariery udało mu się zbudować pozytywny i spójny wizerunek. Małysz postrzegany jest przez Polaków m.in. jako osoba utalentowana, popularna, sympatyczna oraz godna zaufania. Trzeba jednak zaznaczyć, że popularność skoków narciarskich i rozpoznawalność samego sportowca wśród Polaków w roku 2010 były najniższe od lat – wynika z badania instytutu badawczego ARC Rynek i Opinia.