Widzowie zaniepokojeni kobietą ze świątecznej reklamy marki Peloton. Ryan Reynolds zaprasza ją do współpracy
  • 1
  • 1
9.12.2019

Widzowie zaniepokojeni kobietą ze świątecznej reklamy marki Peloton. Ryan Reynolds zaprasza ją do współpracy

Marka sprzętu do ćwiczeń Peloton przygotowała świąteczny spot, który wzbudził sporo negatywnych emocji u widzów. Aktor Ryan Reynolds („Deadpool”, „Detektyw Pikachu”) postanowił wykorzystać sytuację do promocji własnej marki.

Reklama roweru treningowego Peloton miała premierę 21 listopada na YouTube. Obecnie jest emitowana w telewizji w Stanach Zjednoczonych.

Ukazuje piękną i szczupłą kobietę, która wstaje skoro świt, by intensywnie ćwiczyć na podarowanym przez partnera rowerze. Prowadzi przy tym przez cały rok pamiętnik w formie wideo.

W ostatniej scenie widzimy, jak wspólnie z partnerem ogląda ona film nagrany w czasie treningów. W tle słychać piosenkę „She’s So High” w wykonaniu Tala Bachmana.

Zdaniem widzów pamiętnik kobiety wyglądał jak wołanie o pomoc lub fragment dystopijnego filmu. Niektórzy zwracają też uwagę, że fikcyjny mąż wydaje się nieco kontrolujący.

Jak podkreślił rzecznik prasowy Pelotonu, firma jest rozczarowana tym, że „niektórzy błędnie zinterpretowali tę reklamę”.

Zamieszanie postanowił wykorzystać aktor Ryan Reynolds. Zrekrutował on Monicę Ruiz, która gra główną rolę w spocie sprzętu Peloton. Aktorka wystąpiła w reklamie należącej do Reynoldsa marki ginu Aviation American Gin. Film udostępniony został na Instagramie.

View this post on Instagram

Exercise bike not included. #AviationGin

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on

Źródło: www.huffpost.com

  • 1
Peloton

Aktorka z kontrowersyjnej reklamy marki Peloton szybko zagrała w kolejnym spocie

9 grudnia 2019

6 grudnia 2019