Weź udział w The Ultimate Brand Meetup i poznaj tajniki sukcesu Shella
  • 0
  • 3
20.09.2021 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Weź udział w The Ultimate Brand Meetup i poznaj tajniki sukcesu Shella

28 września to dzień, w którym marketingowi eksperci Shella zdradzą tajniki sukcesu jednej z najpopularniejszych marek na świecie. The Ultimate Brand Meetup – to spotkanie, na którym nie może Cię zabraknąć.

Inspirację i wiedzę warto czerpać od najlepszych. Taką okazję będą mieli uczestnicy The Ultimate Brand Meetup, jedynego w swoim rodzaju wirtualnego spotkania organizowanego przez Shell. Na scenie wydarzenia wystąpią światowi liderzy i eksperci w obszarze marketingu, social mediów, kreacji i digitalu, którzy w ciągu 75 minut podzielą się z nami swoją bogatą wiedzą i know-how.

Najlepsze branżowe praktyki, dzięki którym Shell jest tak silną i rozpoznawalną marką na całym świecie, przedstawi Dean Aragon, CEO Shell Brands International AG, Global Vice President – Brand, który z firmą związany jest od ponad 7 lat, a w trakcie swojej 30-letniej kariery przewodził kreowaniu marek wielu światowych przedsiębiorstw.

Zainteresowania i potrzeby odbiorców zmieniają się wraz ze zmieniającym się wokół nas światem. O tym, co powinniśmy zrobić, aby podążać za aktualnymi trendami w obszarze komunikacji, opowie John J. Atkins, Head of Digital Analytics & SEO w Shell. Podczas tej sesji dowiemy się również, jak – wykorzystując dane – możemy tworzyć komunikację zwiększającą zaangażowanie i świadomość odbiorców.

O znaczeniu i randze mediów społecznościowych w budowaniu relacji z odbiorcą mówi się dużo, ale dobrych przykładów nigdy za wiele. Dan Williams – Head of Digital Product & Innovation oraz Meytha Almutawaa – Digital and Social Media Strategy Lead – Global wyjaśnią nam, w jaki sposób możemy lepiej poznawać oczekiwania klientów, tak aby dostarczać im wielu angażujących i ciekawych treści.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Jesteśmy pewni, że tak! Nie przegap jedynej w swoim rodzaju okazji i zapisz się na wydarzenie już dziś na evenea.pl/event/theultimatebrandmeetup.

 

  • 3
The Ultimate Brand Meetup

The Ultimate Brand Meetup

The Ultimate Brand Meetup
The Ultimate Brand Meetup

 

 

19 września 2021

17 września 2021