Weronika Książkiewicz w reklamach marki Cymes (wideo)
  • 1
  • 4
17.02.2017

Weronika Książkiewicz w reklamach marki Cymes (wideo)

17 lutego rusza kampania świeżych soków Cymes (Victoria Cymes). Ambasadorką marki została aktorka Weronika Książkiewicz, którą zobaczymy w spotach telewizyjnych i billboardach sponsorskich.

Kampanii telewizyjnej (spoty 15-sekundowe i 8-sekundowe billboardy sponsorskie) towarzyszą działania w prasie, Internecie i aktywacje w mediach społecznościach. W sklepach pojawią się materiały POS z wizerunkiem Weroniki Książkiewicz. Zaplanowano także działania PR.

Hasło kampanii – „Łyk słońca na każdą pogodę” – ma przypominać, że świeże soki są doskonałym źródłem energii. Potrzebujemy jej, aby cieszyć się życiem i doceniać jego dobre strony w każdych okolicznościach.

Zaprosiliśmy do współpracy panią Weronikę Książkiewicz, ponieważ uważamy, że dobrze symbolizuje nasze konsumentki: kobiety pełne energii i pasji, odważnie podejmujące codziennie nowe wyzwania, ale też doceniające dobre strony życia – mówi Lech Krukowski, prezes firmy Victoria Cymes.

Kreację przygotowała agencja MK Group, media do działań w telewizji zaplanował i zakupił dom mediowy U2. Zdjęcia do kampanii prasowej i internetowej wykonał Maciej Nowak.

  • 4

17 lutego 2017

Reklama
Reklama