Walter Herz wybrał Publicon do obsługi media relations i wsparcia komunikacji
  • 0
  • 1
20.07.2021

Walter Herz wybrał Publicon do obsługi media relations i wsparcia komunikacji

Z początkiem lipca spółka Walter Herz powierzyła prowadzenie działań w obszarach media relations, social media oraz doradztwa komunikacyjnego agencji PR Publicon. Nawiązanie współpracy i przekazanie części kompetencji zewnętrznemu podmiotowi wpisuje się w strategię rozwoju firmy działającej w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Walter Herz od niemal dekady prowadzi działania w obszarze strategicznego doradztwa najemcom, inwestorom i właścicielom nieruchomości. Działa na terenie całej Polski. Eksperci firmy specjalizują się w wynajmie biur, magazynów oraz projektów hotelowych.

Nawiązanie współpracy z Publiconem to odpowiedź na potrzebę poszukiwania nowych narzędzi komunikacji dla stale rosnącej oferty naszych usług, ale przede wszystkim – działań w zakresie edukacji i wsparcia komunikacyjnego portfolio raportów i analiz opracowywanych przez naszych ekspertów – mówi Bartłomiej Zagrodnik, managing partner/CEO w Walter Herz.

Firma sama zgłosiła się do Publiconu. Wrocławska agencja ma doświadczenie w prowadzeniu projektów komunikacyjnych zarówno dla branży nieruchomości (Polski Związek Firm Deweloperskich, Echo Investment, Marvipol), jak i sektora BPO/BSS (ABSL).

  • 1
Walter Herz wybrał Publicon

Walter Herz wybrał Publicon

20 lipca 2021

  • 0
  • 4
  • 0
  • 0
  • 0
20.07.2021

Pandemia wpłynęła na wzrost znaczenia działów marketingu – pokazało badanie Deloitte Digital, HRK i SKM SAR

Nowe wyzwania, którym musiały w pandemii stawić czoła działy marketingu, sprawiły, że znacząco wzrósł poziom zaufania do nich. Z drugiej edycji badania liderów marketingu w Polsce „CMO Survey 2021” przeprowadzonego przez firmę doradczą Deloitte Digital we współpracy z HRK oraz SKM SAR wynika również, że 72 proc. badanych marketerów uważa, że mają duży wpływ na biznesowy sukces przedsiębiorstwa. Połowa badanych czuje natomiast, że organizacja to dostrzega.