„W wakacje wracasz tam, gdzie było Ci dobrze” – T‑Mobile z nową odsłoną kampanii wizerunkowej z udziałem Doroty Wellman
  • 1
  • 1
8.06.2018

„W wakacje wracasz tam, gdzie było Ci dobrze” – T‑Mobile z nową odsłoną kampanii wizerunkowej z udziałem Doroty Wellman

8 czerwca T-Mobile rozpoczął wakacyjną odsłonę kampanii wizerunkowej „Powroty”. Operator podkreśla w niej jakość sieci i zalety korzystania z niej nawet w najodleglejszych miejscach w kraju. W reklamie ponownie wystąpiła Dorota Wellman.

W spocie zobaczymy bohaterów, którzy wracają do swoich ulubionych wakacyjnych  miejsc, podobnie jak klienci wracają do T‑Mobile. 30-sekundowy film został utrzymany w luźnym, beztroskim, wakacyjnym stylu. Widzowie ogólnopolskich stacji telewizyjnych mogą oglądać reklamę od 8 czerwca.

W dalszym ciągu T‑Mobile zachęca klientów do skorzystania z jego usług, proponując specjalną ofertę. Przenoszący numer będą mogli swobodnie testować jakość usług do sześciu miesięcy. W tym czasie przysługiwać im będzie prawo do odstąpienia od umowy bez żadnych konsekwencji. Będą mogli także otrzymać zwrot kosztów do wysokości opłat stałych.

Kampanii telewizyjnej będą towarzyszyć działania w Internecie, w tym także w social media. Kreację i spoty przygotował departament komunikacji rynkowej T‑Mobile wraz z agencją FCB Bridge2Fun. Planowaniem, zakupem mediów i działaniami w Internecie zajął się dom mediowy Mindshare.

Kreację online przygotował Liquid Thread, zaś kampanię w mediach społecznościowych – Agencja Warszawa. Materiały BTL stworzyła agencja ARC Worldwide.

  • 1

8 czerwca 2018